Informacje9 lipca 2018, 16:00,

Bezpłatne zajęcia fitness z instruktorem w parku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W każdy poniedziałek oraz środę wakacji, w Parku Miejskim w Piasecznie, organizowane będą bezpłatne zajęcia fitness z instruktorem na świeżym powietrzu. Zapraszamy do udziału w akcji seniorów, mamy z dziećmi oraz osoby chcące poprawić swoją formę. Wystarczy tylko zabrać ze sobą matę i wodę do picia. Zbiórka zawsze przy ławce obok rzeźby niedźwiedzia w Parku Miejskim. Udział jest bezpłatny!

BEZPŁATNE ZAJĘCIA FITNESS W PARKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

Dla seniorów

Zajęcia podzielone są tematycznie w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Seniorzy spotykają się w każdy poniedziałek o godz. 18.00. Zestaw ćwiczeń służyć ma poprawie sprawności fizycznej, choć nie zabraknie ćwiczeń relaksujących, rozluźniających ciało oraz aktywujących pracę mózgu.

Kobiety po porodzie

Specjalnie dla kobiet po porodzie zorganizowany został cykl zajęć edukacyjnych oraz kondycyjno-wzmacniających, skierowany na spadek masy ciała. Ćwiczenia będą trwały 45-50 min, i adresowane są do pań z dziećmi do 1 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział mamy po około 6-8 tygodniach po porodzie naturalnym i 10-12 tygodni po cesarskim cięciu. Podczas spotkań uczestniczki pracować będą nad mięśniami brzucha, które po porodzie należy ćwiczyć w zupełnie inny sposób, np.: nie należy wykonywać typowych „brzuszków” powiększających rozstępy. Na spotkania, warto zabrać ze sobą zabawki dla dziecka, maty koedukacyjne oraz kocyki. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 9.00.

W poszukiwaniu równowagi

Ale to nie wszystko. W ramach „Ćwiczeń na trawie” zaplanowane są również zajęcia dla osób które chcą popracować nad swoją formą. Cykl zajęć „W poszukiwaniu równowagi”, łączy elementy pilatesu, stretchingu oraz jogi, i jest adresowany do wszystkich mieszkańców Piaseczna. Zajęcia odbywają się w środę o godz. 18.00.

Organizatorzy

Akcja organizowana jest przez Fundację Violet Kiwi, w ramach realizacji zadań publicznych.  Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno. Inicjatorem i koordynatorem jest Agnieszka Jarzębska-Isio.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 lipca 2018, 19:00,

Zbiórka na protezy dla Mariusza z Góry Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23-letni Mariusz Podgórzak z Góry Kalwarii stracił obie ręce i nogi w wyniku wypadku. Od listopada 2017 trwa zbiórka na zakup specjalistycznych protez, które kosztują około miliona złotych. Do tej pory uzbierał trochę ponad 7 tys. Zbiórka trwa do listopada 2018. Szczegóły przeczytacie na stronie internetowej: www.siepomaga.pl/protezy-dla-mariusza

ZBIÓRKA NA PROTEZY DLA MARIUSZA Z GÓRY KALWARII

Więcej na facebook: www.facebook.com/Razem-Dla-Mariusza-923973961101948/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie