Informacje5 lipca 2018, 08:00,

Bezpłatne zajęcia crossmintona w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie wracają bezpłatne zajęcia crossmintona. Zapraszamy w wakacyjne wtorki i piątki o godz. 18.00. Crossminton narodził się w Niemczech. Jest dynamiczny jak tenis, szybki jak squash i łatwy jak badminton. To świetny sposób na poprawę kondycji. Grając w crossmintona rozwijamy mięśnie, poprawiamy wydolność oddechową oraz ogólną sprawność organizmu.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSSMINTONA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

We wtorki i w piątki. Konstancińscy miłośnicy tego sportu od czterech lat spotykają się latem w Parku Zdrojowym. Nie inaczej będzie także w te wakacje. Zapraszamy w lipcu i sierpniu na otwarte treningi – zarówno tych początkujących, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Bezpłatne zajęcia będą się odbywały we wtorki i w piątki o godz. 18.00 – zbiórka na polanie przy Konstancińskim Domu Kultury.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BEZPŁATNE ZAJĘCIA CROSSMINTONA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Bezpłatne zajęcia. Instruktor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie nauczy nas zasad gry i poruszania się po boisku, a także poćwiczymy techniki uderzeń. Organizator zapewnia sprzęt, w tym rakiety i lotki. Warto dołączyć do drużyny crossmintona, poznać nowych ludzi, zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, a przede wszystkim dobrze się bawić.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 lipca 2018, 17:00,

Hipopotamy na skwerze Kisiela


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Do lwicy z młodym przy ratuszu, a także tura, niedźwiedzia i dzików w Parku im. Książąt Mazowieckich, dołączyły dwa hipopotamy. Matka z młodym wynurzają się z fontanny na Skwerze Kisiela, dodając jej uroku i charakteru. Bądźcie czujni, gdyż niebawem piaseczyński zwierzyniec Józefa Wilkonia zasiedlą kolejne zwierzęta. Info i foto: UMiG Piaseczno.

HIPOPOTAMY NA SKWERZE KISIELA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie