Informacje9 listopada 2016, 01:00,

Bezpłatne warsztaty z projektowania 3D w Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia w Piasecznie

Fundacja Eco Choice & Rob Roy zapraszają dzieci w wieku 10+ i młodzież na cykl warsztatów projektowania 3D w programie 123 Design. Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać komputer przenośny. - Zaprojektowane przedmioty można będzie wydrukować na drukarce 3D, która będzie towarzyszyć nam na zajęciach - zachęca Paweł Chrzanowski z Fundacji Eco Choice. Warsztaty odbywać się będą w Centrum Edukacji Ekologicznej Ecolandia, znajdującej przy Placu Piłsudskiego 4 w Piasecznie.

BEZPŁATNE WARSZTATY Z PROJEKTOWANIA 3D W CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ ECOLANDIA W PIASECZNIE

Pierwsze warsztaty odbędą się już w najbliższy wtorek 8 listopada 2016 r. o godzinie 17:00. Zapisy: tel 514 168 727, mailem fundacja@ecochoice.pl lub na miejscu w dniu rozpoczęcia warsztatów. W miarę wolnych miejsc do warsztatów można dołączyć w każdej chwili. Warsztaty są całkowicie bezpłatne dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Ilość miejsc jest ograniczona!

Informacje13 listopada 2016, 10:00,

Szkoła dla rodziców - bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty umiejętności wychowawczych "Szkoła dla rodziców". Warsztaty skierowane są do Rodziców mających dzieci w wieku 0 - 12 lat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Ewą Misztal - specjalistą pracy z rodziną Tel. (22) 756 - 72 - 63 wew. 110. Ilość miejsc ograniczona !!! Planowany termin rozpoczęcia zajęć 24 listopada 2016 r.

SZKOŁA DLA RODZICÓW - BEZPŁATNE WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH