Informacje20 maja 2015, 18:00,

Bezpłatne warsztaty z cyklu Autoprezentacja w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na bezpłatne warsztaty z cyklu AUTOPREZENTACJA. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18.00 w Wypożyczalni Głównej, ul. Kościuszki 49 i będą prowadzone przez profesjonalnych doradców zawodowych i specjalistów od rekrutacji. Liczba miejsc ograniczona! Zapisy pod numerem telefonu (22) 756 73 58 lub osobiście w Bibliotece.

Bezpłatne warsztaty z cyklu Autoprezentacja

W ramach warsztatów odbędą się trzy spotkania tematyczne:
• 19 maja – Profesjonalne CV – uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie zaprezentować swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dokumentach aplikacyjnych, aby zainteresować przyszłego pracodawcę
• 20 maja – Rozmowa kwalifikacyjna – uczestnicy dowiedzą się, jak unikać pułapek rekrutacyjnych oraz w jaki sposób radzić sobie z trudnymi i niewygodnymi pytaniami.
• 21 maja – Pułapki ogłoszeń rekrutacyjnych – uczestnicy poznają różne rodzaje ogłoszeń rekrutacyjnych i dowiedzą się, na co zwrócić uwagę podczas lektury.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11143
Informacje24 maja 2015, 17:00,

Finałowy mecz II ligi mężczyzn w tenisie stołowym w Piasecznie

W niedzielę 24 maja 2015 roku o godzinie 17:00 tenisiści stołowi UKS Return Piaseczno zagrają pierwszy mecz finałowy o zwycięstwo w II lidze mężczyzn. Na ich drodze stanie zespół KS Spójni Warszawa, a zwycięzca pojedynku wystąpi w barażach o awans do I ligi. W sezonie zasadniczym to ekipa z Warszawy zajęła wyższą pozycję, ale wzmocniony Xu Kaiem, Return Piaseczno wydaje się być faworytem tej rywalizacji. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że bez Chińczyka w składzie drużyna z Piaseczna potrafiła ze Spójnią zremisować (5:5). Więcej informacji o wynikach i statystykach można znaleźć w linku: ligi.mzts.pl

Finałowy mecz II ligi mężczyzn w tenisie stołowym

Zawodnicy przygotowują się do spotkania i postarają się o historyczny dla Returnu triumf w rozgrywkach. W imieniu Klubu zapraszamy kibiców do przyjścia na mecz i gorącego dopingowania zawodników. Kiedy: Niedziela, 24.05.2015r. O której: 17:00 Gdzie: GOSiR Piaseczno, ul. Sikorskiego 20. Zapraszamy na finałowy mecz II ligi w tenisie stołowym.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=4962&start=30