Informacje6 lutego 2015, 10:00,

Bezpłatne warsztaty w lutym dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Stowarzyszenie SPOZA w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy w Piasecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty realizowane w lutym. Warsztaty realizowane są w ramach projektu "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery", w ramach którego osoby dorosłe mogą skorzystać z indywidualnego doradztwa edukacyjnego, warsztatów i targów edukacyjnych. Zapisy i informacje: 505-052-514, broker.edu@spoza.org.pl Więcej o planowanych wydarzeniach w załączniku: bezpłatne warsztaty (.pdf)

Bezpłatne warsztaty w lutym dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10051
Informacje6 lutego 2015, 19:00,

Spotkanie z dr Martą Cywińską w Konstancinie-Jeziornie

ONR Piaseczno oraz ONR Konstancin-Jeziorna pragną serdecznie zaprosić na spotkanie otwarte nt. Edukacji Narodowej, którego prelegentem będzie dr Marta Cywińska, a które odbędzie się 6 lutego 2015 roku (piątek) o godz. 19.00 u w Centrum Animacji Misyjnej na ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

Spotkanie z dr Martą Cywińską w Konstancinie-Jeziornie

Edukacja narodowa jest dzisiaj szczególnie ważnym tematem w debacie publicznej ze względu na zagrożenia współczesności, które płyną przede wszystkim z globalizacji i nieustannej promocji liberalnych projektów takich jak gender. Z drugiej strony polskie szkolnictwo przeżywa poważny kryzys swojej misji kształcenia młodych Polaków, ponieważ poziom nauczania stale się obniża, a zakres materiału jest coraz bardziej ograniczany.

Dr Marta Cywińska, jako nauczyciel akademicki oraz osoba z wieloletnim doświadczeniem w sprawach oświatowych, a także osoba, której pasją jest edukacja, opowie o tym co w polskiej edukacji jest złe, co należy zmienić oraz jak sprawić by stało się ono na powrót narodowe. Serdecznie zapraszamy!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=36&t=10850