Informacje5 lipca 2019, 07:00,

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 lipca 2019 roku w godzinach 9:00-17:30 Chojnowski Park Krajobrazowy serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty questowe. Miejsce: siedziba Parku w Żabieńcu.

Bezpłatne warsztaty questowe w Żabieńcu

Questy – wyprawy odkrywców – to edukacyjne gry terenowe – coraz bardziej zyskujące na popularności narzędzie do pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzinami czy dorosłymi. Bardzo często wykorzystywane są do promocji lokalnych walorów krajobrazowych, kulturowych, historycznych czy przyrodniczych.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Podczas warsztatów poznamy metodologię tworzenia questów według modelu The Valley Quest, przykłady questów, a także wspólnie stworzymy quest po Chojnowskim Parku Krajobrazowym, zarówno w sali warsztatowej jak i w terenie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Szczególnie zapraszamy edukatorów, nauczycieli, pracowników gmin, osoby zajmujące się turystyką i promocją regionu, a także wszystkich pozostałych zainteresowanych!

Uczestników prosimy o zabranie odzieży i obuwia terenowego oraz środka na komary. Niestety organizator nie zapewnia posiłku obiadowego, przewidujemy możliwość wspólnego zamówienia np. pizzy podczas przerwy lunchowej.

Fundatorem warsztatów jest Gmina Piaseczno, a poprowadzą je doświadczeni trenerzy z Fundacji Mapa Pasji.

Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: edukacjachpk@parkiotwock.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 lipca 2019, 19:41,

Michał Lorens z Józefosławia jest już w Chinach - trwa zbiórka aby dać mu ostatnią szansę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

UWAGA PILNE! Kochani, nasz Michał jest obecnie już w chińskiej klinice pod opieką Profesora, który jako jedyny na świecie podjął się leczenia tego dzielnego chłopaka. Terapia, której będzie poddany Michał jest Jego i naszą ostatnią szansą. Jeszcze na początku czerwca cieszyliśmy się z zebrania całości potrzebnej sumy. Obecnie już wiemy, że koszt leczenia wzrósł do prawie 492 tyś. Dzięki Wam dysponujemy obecnie 2/3 tej sumy. Nigdy nie zawiedliśmy Michała - nie zostawiajmy Go również w tej dramatycznej wojnie o życie. Zdamy ten egzamin z empatii i człowieczeństwa - pomóżmy. Liczy się czas i każda wpłacona złotówka. Błagam udostępniajmy gdzie się tylko da, wpłacajmy kto ile może, bo brakuje nam prawie 113 000 zł.

WPŁACAMY PRZEZ STRONĘ: www.siepomaga.pl/michal-lorens

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Kochani- zbiórka dla Michała jest na ostatniej prostej- mamy niecałe 5 tysięcy do zebrania dzięki darowiźnie wpłaconej na konto fundacji przez firmę REHMEDICA. Troszkę wysiłku i zabiegów grupa #Teresaiprzyjaciele w to włożyła, ale dla Michała naprawdę warto poświęcać czas i energię. Pomóżcie w zazielenieniu paska do końca. Każda wpłata się liczy. WSPARŁO 9 378 OSÓB 486 770 zł (99,03%) BRAKUJE JESZCZE 4 720 ZŁ
Wioletta Sulima, 16 lipca 2019
Ogrom cierpienia jakie już zniósł Michał jest porażający tym bardziej, że choroba dopadła go w okresie, który Jego rówieśnicy spędzają w sposób beztroski… Michałowi nie było to dane. Musiał dorosnąć i podejmować najtrudniejsze decyzje,… Zróbmy wszystko, by zwrócić Mu jego dawne życie. Sprawmy, byt miał plany i marzenia. WSPARŁY 8 432 OSOBY 433 985 zł (88,29%) BRAKUJE JESZCZE 57 505 ZŁ
Wioletta Sulima, 16 lipca 2019
Kochani pomóżmy Michałowi dozbierać tą brakującą kwotę by mógł zawalczyć ostatni raz o ŻYCIE

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie