Informacje28 maja 2016, 12:00,

Bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci w C.H. Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kuchenne eksperymenty z pizzą oraz tworzenie zwierzątek z owoców, biżuterii z makaronu czy obrazów za pomocą kaszy, ryżu i grochu – kulinarne atrakcje czekają na wszystkie dzieci, które 28 maja 2016 roku odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Udział w zajęciach jest bezpłatny!

BEZPŁATNE WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI W CH AUCHAN PIASECZNO

Podczas sobotnich warsztatów kulinarnych najmłodsi będą odkrywać tajemnice prawdziwej włoskiej pizzy. Duży wybór dodatków tj. salami, kukurydza, ananasy czy oliwki sprawi, że każda z własnoręcznie przygotowanych przez dzieci pizz będzie smakowała wyśmienicie. Wspólne pieczenie rozpocznie się o godz. 14:00, 16:00 i 18:00, a zakończy wielką degustacją.

- Gotowanie to wspaniała zabawa. Dobieranie składników i łączenie ze sobą różnych smaków pozwala również kształtować kreatywne myślenie i wyobraźnię u najmłodszych – mówi Kamila Węcłaś, menadżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Wypiekanie pizzy poprzedzą warsztaty plastyczne, które startują od godz. 12:00. W trakcie zajęć dzieci nauczą się, jak robić smakowite zwierzątka z owoców, oryginalną biżuterię z makaronu i tworzyć niezwykłe obrazy z kaszy, ryżu i grochu.

Kulinarna zabawa odbędzie się 28 maja 2016 roku w godz. 12:00-18:00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 maja 2016, 16:00,

The Warsaw Dixielanders - Koncert Letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 maja 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert letni w Konstancinie, w ramach którego wystąpi zespół The Warsaw Dixielanders. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy. Wstęp wolny.

THE WARSAW DIXIELANDERS - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Zespół The Warsaw Dixielanders doskonale znany konstancińskiej publiczności – powstał z inicjatywy puzonisty Mariusza Wnuka. The Warsaw Dixielanders grają stary dobry jazz oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej okresu przed i powojennego. Usłyszymy ich w składzie: Jerzy Kuszakiewicz, Mariusz Wnuk, Michał Pijewski, Jerzy Więckowski, Ireneusz Kozłowski, Marek Słomiński. Strona internetowa: www.warsawdixielanders.waw.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie