Informacje18 lipca 2017, 14:00,

Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na bezpłatne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Marek Zdrzyłowski. Zapisy w GOK przy ul. J. Stępkowskiego 17 w Tarczynie lub telefonicznie pod numerem (22) 71-57-962. Zajęcia bezpłatne. Zapraszamy!

BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2017, 18:00,

Festiwal Sztuki Opowiadania Tężnia Marzeń 2017 Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Już w najbliższy weekend 8 i 9 lipca 2017 roku w konstancińskim Parku Zdrojowym znów będzie magicznie i bajecznie, a to za sprawą Festiwalu Sztuki Opowiadania Tężnia Marzeń 2017. W programie m.in.: warsztaty i spotkania z niezwykłymi opowiadaczami. Wstęp bezpłatny.

FESTIWAL SZTUKI OPOWIADANIA TĘŻNIA MARZEŃ 2017 KONSTANCIN-JEZIORNA

Ciekawy program

Festiwal Sztuki Opowiadania Tężnia Marzeń organizowany jest od 2005 roku. Mimo upływu lat, impreza cały czas cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. A to za sprawą organizatorów - Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Czarnowie oraz Towarzystwa Muzycznego im. Kazimierza Wiłkomirskiego, którzy zawsze dbają o ciekawy program festiwalu. Nie inaczej jest w tym roku.

Dwa dni

Festiwal startuje w najbliższą sobotę (8 lipca) o godz. 20.00. Na początek tradycyjnie "Noc opowieści". W konstancińskiej tężni solankowej wystąpią znani opowiadacze bajek, m.in.: Ewelina Jarnutowska, Anna Marianna Krac i Michał Malinowski. – Postaramy się nieść piękno kultury słowa, dzielić się mądrością minionych pokoleń oraz śmiać się dużo, bo baśnie to rozrywka – wyjaśnia Michał Malinowski, dyrektor MBBiO w Czarnowie. – Baśnie to spotkanie, baśnie to przestrzeń, by po prostu być razem .

Natomiast w niedzielę (9 lipca) od godz.15.00 do godz. 18.00 na wszystkich czeka wiele bajkowych atrakcji w ramach "Podwórka wyobraźni". Zapraszamy na plac obok tężni. Będą m.in. warsztaty familijne oraz opowieści obrazkowych i papierowych teatrzyków, a także animacje z klockami MuBaBaO. Wstęp bezpłatny.

Współpraca

Festiwal odbywa się przy współpracy z "Uzdrowiskiem Konstancin-Zdrój"i "Ewa Park Life and Spa", a jego organizacja została dofinansowana ze środków gminy Konstancin-Jeziorna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie