Informacje29 maja 2018, 06:00,

Bezpłatne treningi tenisa ziemnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Tenisowy Tennis Pro Piaseczno zaprasza na bezpłatne treningi tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Piaseczno. Darmowe zajęcia odbywają się na obiekcie GOSiR Piaseczno przy ul. 1 Maja 16 w Piasecznie. Bezpłatne zajęcia odbywają się w środy o godzinie 19:00. Szczegóły można uzyskać pod telefonem: 514 153 388

BEZPŁATNE TRENINGI TENISA ZIEMNEGO

Zapraszamy dzieci i młodzież, która urodziła się do 2012 roku do szkółki tenisowej Tennis Pro Piaseczno. Organizatorzy szukają kolejnych przyszłych mistrzów tenisa, którymi zajmie się wykwalifikowana i doświadczona kadra trenerska. Gwarantowana jest najwyższa jakość szkolenia, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską oraz możliwość zapisania się do systemu wyczynowego.

Program dotyczy dzieci zameldowanych w Gminie Piaseczno. Aby zapisać dziecko na darmowe zajęcia, należy wypełnić i wysłać formularz, który znajduje się na stronie internetowej: www.tennispropiaseczno.pl/nabor2018. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Projekt współfinansowany z programu rozwoju i szkolenia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży z gminy Piaseczno.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 maja 2018, 06:00,

Nowa siedziba Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od poniedziałku (28 maja 2018 r.) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zacznie funkcjonować w nowej siedzibie przy ul. Piaseczyńskiej 77. Tego dnia zmienią się także numery telefonów do poszczególnych wydziałów i biur ratusza.

NOWA SIEDZIBA URZĘDU MIASTA I GMINY KONSTANCIN-JEZIORNA

Wielka przeprowadzka Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zakończona. Od najbliższego poniedziałku (28 maja) zapraszamy wszystkich do siedziby przy ul. Piaseczyńskiej 77. Nowa lokalizacja to także nowa jakość obsługi. Od teraz interesanci w jednym miejscu załatwią szereg spraw związanych z: planowaniem przestrzennym, meldunkami, dowodami osobistymi, podatkami i odpadami komunalnymi. W punkcie obsługi mieszkańca, zlokalizowanym na parterze budynku, złożymy i odbierzemy także dokumenty lub też umówimy się na spotkanie z urzędnikiem, zajmującym się konkretnym zagadnieniemNowe numery telefonów! Od poniedziałku zmieniają się także numery telefonów do poszczególnych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Od teraz z pracownikiem danego wydziału lub biura można się skontaktować na dwa sposoby: wybierając numer centrali i następnie numer wewnętrzny (stanowią go trzy ostatnie cyfry numeru telefonu z listy poniżej) przypisany urzędnikowi lub wybierając numer bezpośredni. Pełen wykaz nowych numerów telefonów UMiG Konstancin-Jeziorna: plik (.pdf)

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie