Informacje19 grudnia 2016, 17:00,

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych w Konstancinie

Zapraszamy organizacje pozarządowe z gminy Konstancin-Jeziorna do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. "Nowe druki ofert, umów i sprawozdań w zakresie zlecania zadań publicznych organizacjom pozarządowym", które odbędzie się 19 grudnia. Początek o godz. 17.00.

BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH W KONSTANCINIE

Szkolenie związane jest z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 r. w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań. Na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek, 19 grudnia zapraszamy przedstawicieli konstancińskich organizacji pozarządowych.

Organizatorem szkolenia jest Biuro Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, a poprowadzi je Artur Gluziński, specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi i były pracownik Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy o godz. 17.00 do sali posiedzeń UMiG przy ul. Świetlicowej 1 w Konstancinie-Jeziornie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Informacje13 grudnia 2016, 20:00,

OFF Spring Intro spektakl Teatru Tańca DELETIONSHIP w Piasecznie

13 grudnia 2016 roku o godz. 20:00 zapraszamy na OFF Spring Intro – spektakl Teatru Tańca DELETIONSHIP. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.

OFF SPRING INTRO SPEKTAKL TEATRU TAŃCA DELETIONSHIP

Spektakl teatru ruchu zainspirowany życiem. Prozaiczne? Jak życie. Dramaturgia rozpięta pomiędzy dwoma słowami: relationship i delete. Opowieść o życiu o jakim marzymy, do jakiego dążymy. Tajemniczy element destrukcyjny, tkwiący gdzieś głęboko w człowieku często łamie tą idyllę i ją niszczy. Spektakl ten, to nie tylko choreografia, pantomima, ruch, to przede wszystkim opowieść o Was i dla Was. Przezwyciężyć SAMOTNOŚĆ - chorobę XXI wieku. Zawsze tli się gdzieś nadzieja, która podobno „umiera ostatnia”. Zapraszamy wszystkich, na to niezwykłe wydarzenie - spektakl Teatru Tańca DELETIONSHIP. Wstęp wolny.