Informacje29 marca 2015, 10:30,

Bezpłatne spotkanie MAMA WIE

29 marca 2015 roku w godz. 10:30 - 13:30 odbędzie się BEZPŁATNE SPOTKANIE MAMA WIE w Piasecznie. Miejsce: Centrum Konferencyjnym Plaza, ul. Puławska 45B. Wiosną br. rozpocznie się kolejna seria cieszących się dużym zainteresowaniem spotkań MAMA WIE! W 12 miastach w Polsce odbędą się bezpłatne spotkania dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców. Po raz kolejny, gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie Paweł Zawitkowski - fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Bezpłatne spotkanie MAMA WIE

Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, pielęgnacji czy rozwoju maluszka. Projekt MAMA WIE! jest skierowany do kobiet w ciąży oraz tych, którzy właśnie zostali rodzicami. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia. Każdy z uczestników otrzyma drobny upominek. Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na Facebooku www.facebook.com/warsztatymamawie LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=8098
Informacje29 marca 2015, 16:00,

Via Crucis koncert pasyjny Tarczyn

29 marca 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy do kościoła pw. Św. Mikołaja w Tarczynie na Koncert Pasyjny – VIA CRUCIS. Utwór ten składa się z rozważania 14 stacji Drogi Krzyżowej. VIA CRUCIS wykonuje klasyczny kwintet dęty (flet, obój, klarnet, waltornia, fagot), 2 solistów (sopran i tenor) oraz narrator. Ta muzyczna Droga Krzyżowa trwa ok. 60 min. Zarówno muzyka jak i tekst są bardzo przejmujące i piękne. To takie słowno-muzyczne rozważanie, które zapada głęboko w serce każdego człowieka. Muzykę do VIA CRUCIS skomponował młody, utalentowany kompozytor, dyrygent i aranżer, absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie – Tomasz Labuń. Tekst napisał poeta i aktor śp. Andrzej Krajewski. Serdecznie i gorąco polecamy to wzruszające i przejmujące dzieło.

Via Crucis koncert pasyjny Tarczyn

Redakcja, 16 lipca 2019