Informacje24 października 2015, 11:00,

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży w galerii handlowej Auchan Piaseczno

Rodzicielstwo to niemała radość, ale i wiele pytań - zwłaszcza, gdy się w tej roli debiutuje. Z myślą o wszystkich przyszłych i młodych rodzicach, Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo oraz Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizują spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”. Już w najbliższą sobotę przyszłe mamy będą mogły bezpłatnie wykonać badania USG lub USG 4D oraz uzyskać odpowiedzi na pytania związane z rodzicielstwem i wychowaniem dziecka.

BEZPŁATNE SPECJALISTYCZNE BADANIA USG I USG 4D DLA KOBIET W CIĄŻY

Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro-Figurskiej wraz Centrum Handlowym Auchan Piaseczno organizuje spotkanie dla przyszłych i młodych rodziców.

Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo. W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą także odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BEZPŁATNE SPECJALISTYCZNE BADANIA USG I USG 4D DLA KOBIET W CIĄŻY

Specjalistyczne badania USG i USG 4D odbędą się, w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”, 24 października 2015 r. w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 - 16.30. Udział w akcji jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=135
Informacje24 października 2015, 18:00,

Spotkanie z Księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim

24 października 2015 roku będziemy mieli okazję wysłuchać prelekcji Kustosza Pamięci Narodowej – Księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego "Zapomniane ludobójstwo OUN-UPA na Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej", to niebywała okazja ku temu, abyśmy wzięli czynny udział w krzewieniu pamięci o Naszych Wymordowanych Rodakach. Miejsce: Kalejdoskop Kultur, ul. Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie!

SPOTKANIE Z KSIĘDZEM TADEUSZEM ISAKOWICZEM-ZALESKIM

"Genocidum Atrox" – ludobójstwo "dzikie" ze szczególnym okrucieństwem, tak brzmi właściwa klasyfikacja prawna masakr, które w latach 1943 - 1947 urządziły oddziały Ukraińskiej Powstańczej Armii Polakom zamieszkałym na dawnych Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej, głównie na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Od czasu Rzezi Wołyńskiej, czyli kulminacji tego niespotykanie barbarzyńskiego ludobójstwa minęło już ponad 70 lat. Około 150 tysięcy zamordowanych obywateli Polski wciąż spoczywa w zbiorowych, bezimiennych i nieodnalezionych jeszcze grobach, podczas gdy ich kaci i mordercy są uważani za bohaterów i patronują ulicom oraz placom na Ukrainie ... Nie o zemstę lecz o pamięć wołają ofiary...

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11539