Informacje24 września 2016, 11:00,

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Bezpłatne badania USG oraz USG 4D czekają na wszystkie przyszłe mamy w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W najbliższą sobotę każdy będzie mógł także skorzystać z porad ekspertów w zakresie rodzicielstwa i wychowania dziecka. Wstęp wolny!

BEZPŁATNE SPECJALISTYCZNE BADANIA USG I USG 4D DLA KOBIET W CIĄŻY

Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego w sobotę 24 września fundacja Odety Moro wraz z Centrum Handlowym Auchan Piaseczno organizuje spotkanie dla przyszłych i młodych rodziców.

Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.

W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą także odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej.

Specjalistyczne badania USG i USG 4D odbędą się w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” 24 września w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 - 16.30. Udział w akcji jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 września 2016, 19:30,

Vabank Kalwaryjski Rynek Filmowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 września 2016 roku o godz. 19.30 zapraszamy na Kalwaryjski Rynek Filmowy, podczas którego będzie można obejrzeć film Janusza Machulskiego pt. Vabank. Film dla widzów powyżej 15 lat. Miejsce: Rynek Miejski w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy!

VABANK KALWARYJSKI RYNEK FILMOWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie