Informacje8 listopada 2014, 11:00,

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już po raz drugi zapraszamy przyszłe mamy na bezpłatne badania ultrasonograficzne, które przeprowadzone zostaną w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama”. W sobotę 8 listopada kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice będą mogli również zasięgnąć porad specjalistów w zakresie prawidłowego rozwoju i wychowania dziecka. Troska o dzieci wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wsparcia ze strony bardziej doświadczonych osób. Dlatego fundacja Odety Moro wraz z naszym centrum handlowym zorganizowała specjalną akcję, która odbędzie się na terenie galerii handlowej już w sobotę 8 listopada 2014 roku. Przy specjalnie wydzielonych stanowiskach przyszłe mamy będą miały wyjątkową okazję, by bezpłatnie wykonać badania USG i USG 4D i sprawdzić, czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Bezpłatne specjalistyczne badania USG i USG 4D dla kobiet w ciąży

W trakcie akcji wszystkie kobiety będą również mogły znaleźć odpowiedź na nurtujące je pytania, związane z ciążą i macierzyństwem. W punktach konsultacyjnych zaproszeni eksperci udzielą porad, między innymi z zakresu przygotowań do porodu, zalet karmienia piersią, właściwej diety czy tworzenia więzi z niemowlęciem. Kobiety znajdą także odpowiedź na pytania o to, jak wrócić do formy po porodzie, bezpiecznie wykąpać malucha czy ułożyć go w chuście do noszenia. Młodzi oraz przyszli rodzice będą mogli również wziąć aktywny udział w pokazach kąpieli maluszka, masażu i pierwszej pomocy pediatrycznej. Zapraszamy na specjalistyczne badania USG i USG 4D, które odbędą się w ramach akcji „Szczęśliwe dziecko, szczęśliwa mama” w sobotę 8 listopada. Ultrasonografia będzie wykonywana od godziny 11.00. O przyjęciu na badanie decyduje kolejność zgłoszeń. Na pytania przyszłych oraz młodych rodziców, eksperci będą odpowiadać w godzinach 11.00 – 16.30. Udział w akcji jest bezpłatny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 października 2014, 08:19,

Zagraj w lotto przez internet i zgarnij miliony!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ciężko wyobrazić sobie osobę, która chociaż raz w życiu nie słyszała o różnego rodzaju loteriach i choć raz nie próbowałaby czegoś wygrać. Prawie każdy z nas, choć raz widział reklamę polskiej loterii Lotto jednak mało z Polaków wie, że dzięki postępowi technologicznemu, każdy ma szansę na zgarnięcie kumulacji wielu z zagranicznych loterii.

shutterstock_85883017.jpg

Dzięki platformie do gier lotto online theLotter, wszyscy miłośnicy gier liczbowych posiadają natychmiastowy dostęp do ponad 45 największych międzynarodowych loterii. Bez względu na szerokość geograficzną, na której się znajdujesz, masz teraz szansę na grę na loteriach, które oferują kumulacje kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset razy większe, od polskiego Dużego Lotka. Fani loterii mogą grać w największe europejskie oraz amerykańskie loterie. Dostępne są również gry liczbowe z Australii czy Afryki – każdy gracz, bez względu na swoje preferencje, może znaleźć coś dla siebie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Gra na platformie theLotter jest dziecinnie prosta – wystarczy utworzyć konto bądź zarejestrować się za pośrednictwem Facebook’a, a następnie zadecydować o loterii, w którą chce się zagrać. Na stronie znaleźć można gry, które oferują największe kumulacje na świecie takie jak Mega Millions, Powerball USA, EuroMillions oraz wiele innych.

Ostatnia ogromna kumulacja loterii EuroMillions, która została rozbita 24 października, wyniosła aż 190 milionów euro, czyli ponad 802 miliony złotych!  Anonimowy gracz z Portugalii rozbił największą z możliwych kumulacji tej loterii i zgarnął największą nagrodę w Europie w 2014 roku. Kto nie chciałby wygrać takich pieniędzy?

Ogromnie pieniądze są w zasięgu ręki wszystkich fanów lotto. Z zacisza własnego domu zawalczyć można o jedną z największych puli nagród na świecie – nie trzeba stać już w kolejkach do kolektur, ani jechać za granicę w celu zdobycia kuponu lotto. Zakupione przez internet kupony są zdobywane przez nasze lokalne biura, a następnie skanowane na prywatne konto gracza na stronie. Przed każdym losowaniem użytkownik ma możliwość sprawdzenia swojego kuponu. O wygranych informowany jest on automatycznie, a wszystkie środki, bez pobierania żadnej prowizji, przelewane są na jego prywatne konto.

Na co jeszcze czekasz? Wielka wygrana może być Twoja, nie zwlekaj i zdobądź kupon na losowanie lotto online już teraz!

 

autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie