Informacje5 lipca 2016, 13:14,

Bezpłatne przeglądy stomatologiczne dla dzieci w Centrum Medycznym CMP Piaseczno

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informujemy, że od 18 lipca do końca sierpnia 2016 r. w przychodni CMP Piaseczno będzie można skorzystać z  wakacyjnej  promocji - bezpłatnego przeglądu stomatologicznego dla dzieci od drugiego roku życia.

Przegląd stomatologiczny powinien być wykonywany regularnie co pół roku, dzięki systematyczności można wcześnie zdiagnozować i leczyć próchnicę.

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 737 50 50 oraz rejestracja@cmp.med.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Warunkiem skorzystania z wizyty jest jej wcześniejsze umówienie. Czas promocji ograniczony. Rabaty i upusty nie łączą się z innymi promocjami.

Regulamin akcji

Informacje6 lipca 2016, 08:31,

Zajęcia edukacyjne dla dzieci z psem

BEZPIECZNY PIES = BEZPIECZNE DZIECKO to program profilaktyczny, stworzony przez Fundację Edukacyjną Pies i Staś, którego celem jest uczenie dzieci prawidłowych, bezpiecznych postaw wobec psów. Program ten koncentruje się na przygotowaniu dzieci do takich zachowań, które mają zminimalizować ryzyko znalezienia się dziecka w sytuacji ryzykownej z udziałem psa – czyli sytuacji ataku. Zajęcia przekazują takie informacje o psie, które ukazują go jako zwierzę przyjazne, a nie wzbudzające strach i przerażenie, przekazując jednocześnie prawdziwe, niezafałszowane informacje o psie, o jego potrzebach i zachowaniach – nie tworzy w świadomości dziecka nierealnego, uczłowieczonego, „disnejowskiego” wizerunku psa. To na człowieku ciąży odpowiedzialność za prawidłowe relacje z psem – nie na psie. Dlatego to ludzie, młodzi i dorośli powinni nabyć umiejętność obcowania z istotą zwaną psem.

Zajęcia edukacyjne dla dzieci z psem

Ucząc dzieci prawidłowych postaw w kontakcie z psem, zwiększymy sznasę, że pies w tym kontakcie będzie czuł się komfortowo, co oznacza, że nie będzie miał potrzeby reagowania w agresywny sposób. Dziecko prezentujące odpowiednie postawy wobec psów zapewni sobie w dużym stopniu bezpieczeństwo.

Sprawdź nas! Przeprowadzimy jednorazowe zajęcia edukacyjne z udziałem psa w Twojej szkole lub przedszkolu! Polecamy pełny cykl 8 zajęć z udziałem psa. Wykład dla rodziców gratis!

Szczegóły pod numerem: 500523298

Pomożemy Ci również, gdy:
- Nie masz z kim zostawić czworonoga (zaopiekujemy się nim w Waszym domu, gdzie czuje się bezpiecznie)
- Twój pupil potrzebuje spaceru (zapewnimy Twojemu psu długi i ciekawy spacer, który zaspokoi jego potrzeby)
- Potrzebujesz pomocy w nauce posłuszeństwa (oferujemy pomoc w nauce podstawowych komend, które ułatwią Wam wspólne życie, kurs podstawowego i zaawansowanego posłuszeństwa)
- Twój psiak ma problemy z zachowaniem (kłopotliwe zachowanie psów można zmienić, pokażemy Wam jak pracować, abyście mogli się DOGadać)

ZAJĘCIA EDUKACYJNE DLA DZIECI Z PIESKIEM. ZAPROŚ NAS DO SWOJEJ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA, ŚWIETLICY, DOMU KULTURY!

Katarzyna Krasuska

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie