Informacje4 września 2015, 18:33,

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne i prawne dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Fundacja Terapeuci dla Rodziny serdecznie zaprasza osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego oraz bezpłatnego poradnictwa prawnego. Projekt skierowany do mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

BEZPŁATNE PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE I PRAWNE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Fundacja Terapeuci dla Rodziny zaprasza Rodziców młodzieży nadużywającej alkoholu do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy również bezpłatne konsultacje indywidualne. Zapisy prowadzi p. Magdalena Tkaczyk pod nr tel. 502 599 835. Spotkania będą odbywać się w Piasecznie na ul. Świętojańskiej 3 lok. 1. Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Ewelina Białecka - Fundacja Terapeuci dla Rodziny

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11409
Informacje6 września 2015, 17:00,

Orkiestra La Strada na gali operowo-operetkowo-musicalowej w Konstancinie-Jeziornie

6 września 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy na galę operowo-operetkowo-musicalową na sopran i baryton w wykonaniu Orkiestry La Strada pod dyrekcją Radosława Labahua. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najpiękniejsze utwory zaczerpnięte m.in. z opery Carmen, operetki Wesoła Wdówka, musicali My fair lady czy Skrzypek na dachu. Starannie dobrany repertuar w wykonaniu doskonałej orkiestry oraz solistów to gwarancja muzycznej uczty na najwyższym poziomie. Soliści: Justyna Reczeniedi – sopran, Adam Kruszewski – baryton, Maciej Miecznikowski – prowadzenie i wokalne niespodzianki.

Przeczytaj też: Bezpłatne konsultacje specjalistów. Skorzystaj z Białych Sobót

Redakcja, 16 lipca 2019