Informacje23 czerwca 2013, 00:00,

Bezpłatne Letnie Marsze Nordic Walking


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zaczęło się kalendarzowe lato. Dlatego tym bardziej zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu, a przede wszystkim do ruchu i zdrowego stylu życia. W związku z powyższym zapraszamy na bezpłatne Letnie Marsze Nordic Walking łączące pokolenia, które odbędą się w dniach: 29 czerwca, 27 lipca i 31 sierpnia 2013 r. (soboty) o godz. 10.00. Miejsce zbiórki uzależnione jest od warunków terenowych. Można je sprawdzić na tydzień przed marszem na stronie www.gabrytm.eu lub telefonicznie 605 645 150. Zapraszamy wszystkich na rodzinne marsze rekreacyjne z kijami, zarówno zaawansowanych oraz tych, którzy pragną spróbować po raz pierwszy tej formy aktywności. Przewidziane atrakcje. Istniej możliwość wypożyczenia kijków po uprzednim zgłoszeniu. Dla wszystkich seniorów - uczestników powyższych przedsięwzięć -przewiduje się bezpłatne poradnictwo fizjoterapeutyczne.

BEZP£ATNE LETNIE MARSZE NORDIC WALKING

Natomiast w piątek 28 czerwca, o godz. 10.00 odbędą się bezpłatne zajęcia Gimnastyki 55+ prowadzone przez Gabrielę Helak w sali Cechu Rzemiosł Różnych w Piasecznie przy ul. Kościuszki 11. Zajęcia prowadzone są przy muzyce z lat 70-tych, dobrane do możliwości uczestników. ćwiczenia poprawiają ogólną sprawność i wydolność organizmu, możliwości ruchowe stawów i mięśni, koordynację i równowagę, powodują wzrost odporności uczestników, dają wiele radości i samozadowolenia, przywracają pozytywne nastawienie. Organizatorem obydwu propozycji jest Gabriela Helak z firmy Gabrytm www.gabrytm.eu

BEZP£ATNE LETNIE MARSZE NORDIC WALKING
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski - doradca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje21 czerwca 2013, 00:00,

Uroczyste obchody 650-lecia Cieciszewa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę 23 czerwca 2013 roku - Cieciszew będzie świętował 650-lecie lokacji wsi. Z tej okazji na mieszkańców i gości czeka szereg atrakcji, w tym m.in. pokaz walk rycerskich. Na uroczystości zapraszają: Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Przewodniczący Rady Miejskiej oraz Rada Sołecka Sołectwa Cieciszew. Zapraszamy na uroczyste obchody 650-lecia Cieciszewa.

UROCZYSTE OBCHODY 650-LECIA CIECISZEWA

Jubileuszowe uroczystości rozpocznie msza święta, którą o godz. 12 w intencji mieszkańców Cieciszewa odprawi ks. Jacek Dzikowski, proboszcz parafii pw. św. Zygmunta. Po nabożeństwie zostanie odsłonięty obelisk upamiętniający 650-lecie lokacji tej podkonstancińskiej wsi. Po części oficjalniej zapraszamy na piknik rodzinny z historią w tle. Jego główną atrakcją będzie pokaz walk rycerskich. Ponadto każdy będzie mógł założyć zbroję oraz spróbować swoich sił w konkurencjach fizycznych, a także turnieju łuczniczym. To jednak nie koniec. Na wszystkich uczestników festynu, będzie czekał darmowy poczęstunek z grilla.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie