Informacje16 lipca 2014, 19:05,

Bezpłatne konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej dla mieszkanek Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, do udziału w bezpłatnych konsultacjach w Klinice Kobiet Medifem. Konsultacje skierowane są do wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu oraz funkcjonowania swoich sfer intymnych, do Pań po porodach oraz dojrzałych. Zachęcamy, aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać z najwybitniejszymi specjalistami z zakresu ginekologii plastycznej Polsce i rozwiać swoje wszystkie wątpliwości. Panie, które zdecydują się na proponowany przez nas zabieg otrzymają rabat w wysokości 500 zł do wykorzystania w naszej Klinice.Dla kogo konsultacje: Dla kobiet, które odczuwają dyskomfort psychiczny lub fizyczny z powodu budowy swoich intymnych części ciała, a ze względu na różne czynniki nie zdecydowały się jeszcze na wizytę u specjalisty.
Kiedy? W dniach 5 i 12 sierpnia (wtorki), godz. 13-18.
Miejsce: Klinika Kobiet Medifem, ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa
Kontakt i zapisy: +48 (22) 356 18 31

Uwagi: Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja terminów rusza od 16 lipca do wyczerpania miejsc.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiasecznieKonsultacje są bezpłatne i nie obligują pacjentów do skorzystania z zabiegów. Rabat dostępny będzie tylko dla osób, które były na konsultacjach i które decyzję o zabiegu podejmą do miesiąca po konsultacji, a sam zabieg wykonają w terminie do końca roku.

O Klinice Kobiet Medifem: Jesteśmy pierwszą w Polsce kliniką ginekologii plastycznej – miejscem, w którym pacjentki znajdą pomoc i rozwiązanie każdego problemu. Korygujemy wrodzone deformacje anatomiczne, usuwamy skutki wielokrotnych porodów. Przeprowadzamy zabiegi, również laserowe, których celem jest poprawa jakości życia seksualnego i komfortu psychicznego przychodzących do nas kobiet. Więcej na: www.medifem.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 lipca 2014, 19:25,

Bus kampanii Ciśnienie na życie zawita do Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 lipca 2014 roku, na parkingu miejskim przy ulicy Sierakowskiego w Piasecznie, w specjalnie przystosowanym busie „Ciśnienie na życie” będzie można bezpłatnie zmierzyć ciśnienie krwi oraz zbadać wiek serca. Na wszystkich chętnych w godzinach 10:00 – 18:00 będzie czekała fachowa ekipa pielęgniarek, która wykona pomiary i udzieli porad z zakresu chorób układu krążenia. Piaseczno to dziewiąte z 44 miast na trasie przejazdu Busa.

Po serii akcji bezpłatnych pomiarów ciśnienia i wieku serca, organizowanych w centrach handlowych na terenie całego kraju, organizatorzy kampanii „Ciśnienie na życie” po raz kolejny wysyłają w Polskę swoje mobilne centrum badań. Warto wypatrywać oznakowanego logotypem akcji pojazdu na drogach – na wszystkich chętnych będzie czekać wykwalifikowana ekipa pielęgniarek, która nie tylko zmierzy bezpłatnie ciśnienie krwi, ale dodatkowo przy pomocy innowacyjnej aplikacji , przeprowadzi badanie wieku serca.Aplikacja „Wiek serca” pozwala stwierdzić, czy u pacjenta istnieje zwiększone ryzyko zachorowania na zawał serca lub udar mózgu. Występuje ono wtedy, gdy obliczony wiek serca jest wyższy od wieku metrykalnego. Dobra wiadomość – wiek serca można obniżyć! Może to uczynić każdy, kto zmieni dietę i styl życia na bardziej zdrowy oraz w razie potrzeby będzie skutecznie leczył nadciśnienie tętnicze, cukrzycę czy hipercholesterolemię. Obniżeniu wieku serca sprzyja pozbycie się otyłości poprzez stosowanie zdrowej diety, rzucenie palenia i zwiększenie aktywności fizycznej.

Pomiary ciśnienia zostaną przeprowadzone w 44 wybranych miastach, a szczegółowe informacje dotyczące terminów i lokalizacji będzie można odnaleźć na oficjalnej stronie internetowej kampanii – www.cisnienienazycie.pl

Prawidłowa wartość ciśnienia tętniczego powinna mieścić się w przedziale pomiędzy 120/80 - 139/89 milimetrów słupa rtęci (mm Hg). Wszelkie odchylenia od tych wskaźników wymagają konsultacji z lekarzem. Mieszkańcy Piaseczna, 19 lipca będą mogli sprawdzić, czy problem nadciśnienia tętniczego dotyczy także ich. W specjalnie przystosowanym busie kampanii „Ciśnienie na życie”, ekipy doświadczonych pielęgniarek będą przeprowadzały pomiary ciśnienia tętniczego krwi, a także wieku serca wszystkim chętnym, którzy zgłoszą się na badanie. „Dzięki kolejnemu etapowi ogólnopolskiej społecznej kampanii, podczas którego umożliwiamy wykonanie bezpłatnych badań w podróżującym po Naszym kraju busie „Ciśnienie na życie”, dotrzemy nie tylko do wielkich aglomeracji, ale również do mniejszych miast i wsi. Zapraszamy do rozmowy o sercu i profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych, do oceny ryzyka zachorowania, ale także do pomiarów ciśnienia te osoby, które na co dzień nie poświęcają wiele czasu na profilaktykę chorób układu krwionośnego. A to przecież regularne pomiary ciśnienia tętniczego krwi są podstawą wczesnego rozpoznania oraz prawidłowego i skutecznego leczenia nadciśnienia tętniczego, a także szansą uniknięcia zagrażających życiu powikłań, jakimi są tętniaki aorty, udary czy zawał serca” – zauważa prof. Marian Zembala, dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, opiekun merytoryczny kampanii „Ciśnienie na życie”. Więcej informacji na stronie www.cisnienienazycie.pl

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]Pomiary ciśnienia będą odbywać się na parkingu miejskim przy ulicy Sierakowskiego, w pobliżu Urzędu Miasta Piaseczna, w specjalnie przystosowanym busie kampanii „Ciśnienie na życie”. Pomiaru można dokonać 19 lipca, od godziny 10:00 do 18:00.

Informacje o Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Ciśnienie na życie” Polfa Warszawa Grupa Polpharma jest sponsorem ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Ciśnienie na życie”. Akcja ma uświadomić Polakom, jakie ryzyko niesie ze sobą brak profilaktyki schorzeń układu krążenia. Jak bowiem wynika z badania przeprowadzonego przez PBS w styczniu 2014 roku „Profilaktyka nadciśnienia tętniczego oraz zdrowego trybu życia dla serca wśród Polaków”, tylko 1/3 respondentów mierzy ciśnienie krwi regularnie. Ponad połowa badanych uważa, że kontrolę można rozpocząć po 50. roku życia lub dopiero po wystąpieniu zawału serca lub udaru, albo w ogóle nie wie, kiedy należy zacząć kontrolować ciśnienie. Panuje też przekonanie, że konsultacja lekarska i badania profilaktyczne są domeną starzejącego się pokolenia. Wyniki raportu pokazują, że wiedza o nadciśnieniu jest niekompletna i konieczna jest dalsza edukacja w tym zakresie. Jednym z głównych zadań kampanii jest przeprowadzenie jak największej liczby pomiarów ciśnienia krwi oraz badań wieku serca. W 2013 r. w ramach kampanii udało przeprowadzić się ponad 250 tys. pomiarów. W 2014 r. badania będą wykonywane w centrach handlowych, podczas ważnych konferencji medycznych, biznesowych, masowych wydarzeń sportowych, pielgrzymek oraz kontroli drogowych.

Joanna Sobieska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie