Informacje7 października 2015, 09:30,

Bezpłatne konsultacje w sprawach dotacji unijnych w Starej Iwicznej

Uprzejmie informujemy, że Gmina Lesznowola organizuje dla Mieszkańców BEZPŁATNE KONSULTACJE W SPRAWACH DOTACJI UNIJNYCH. Wszystkich Mieszkańców zainteresowanych tematyką funduszy Unii Europejskiej zapraszamy na bezpłatne konsultacje w sprawie możliwości pozyskania środków unijnych, które odbędą się we środę 7 października 2015 roku w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 w godz. 9.30-13.30.

BEZPŁATNE KONSULTACJE W SPRAWACH DOTACJI UNIJNYCH W STAREJ IWICZNEJ

Informacje o spotkaniu: każdy zainteresowany otrzymaniem dofinansowania na realizację własnych pomysłów będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat funduszy na lata 2014-2020. Organizatorem konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego jest: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie 03 - 301 Warszawa, ul Jagiellońska 74 tel.: 0 801-101-101, 22 542-24-38 e-mail: punkt_kontaktowy@mazowia.eu

Dla kogo: konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych. Kalendarz spotkań: 7 października 2015 r. - siedziba Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Starej Iwicznej ul. Nowa 6 w godz. 9.30-13.30.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=11488
Informacje7 października 2015, 18:00,

Koncert Teresy Kuny w Magdalence

7 października 2015 roku o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy na koncert w wykonaniu Teresy Kuny. Artystka w ramach koncertów dla Klubu Seniora zaśpiewa przeboje lat 60-90. Gorąco zachęcamy wszystkich miłośników muzyki. Wstęp wolny. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28. Zapraszamy na koncert Teresy Kuny w Magdalence.

Koncert Teresy Kuny w Magdalence

Redakcja, 16 lipca 2019