Informacje6 marca 2017, 15:00,

Bezpłatne dni z myślą o kobietach w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii zaprasza na bezpłatne dni z myślą o kobietach. Spotkanie odbędzie się 6 marca 2017 roku o godz. 15:00 - 18:00. Miejsce: Powiatowy Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii ul. Ks. Sajny 2A. Terminarz kolejnych spotkań, dostępny jest na poniższym plakacie:

BEZPŁATNE DNI Z MYŚLĄ O KOBIETACH W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 marca 2017, 19:00,

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 marca 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl pt.: Zapiski amoralnego moralisty. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed spektaklem. Cena biletu – 10 zł. Informacje pod nr tel. 22 71 57 962 Uwaga! Spektakl przeznaczony dla widzów dorosłych.

ZAPISKI AMORALNEGO MORALISTY

Po sukcesie Spóźnionej miłości… spotkamy się z Mariuszem Marczykiem w kolejnym spektaklu, który intryguje już samym swoim tytułem. Co ciekawego wyznał podczas terapeutycznych sesji Izydor Blum, bohater kolejnej scenicznej opowieści? Jakie tajemnice życia w konfrontacji z uporczywie milczącą wiedeńską terapeutką zostaną ujawnione? Czy kryzys w życiu dojrzałego mężczyzny zostanie przełamany? Czy Izydor Blum rzeczywiście znajduje się w niebezpieczeństwie? A może jest ofiarą paranoi? A jeżeli tak, to dlaczego w życiu bardzo bogatego człowieka odnoszącego same sukcesy pojawiły się kłopoty? Jaką rolę w tym kryzysie odegrał fetysz? Co jest tym fetyszem? Czy chodzi część damskiej garderoby? Którą część? Jakie są główne dystynkcje amoralnego życia profesora chemii i bogatego biznesmena zarazem ? Co ukrywa się za jego statecznym życiem bardzo czytelnym dla środowiska, w którym przebywa na co dzień? Ależ to intrygująca seria pytań! Intrygujący jest cały spektakl, w którym śmiech splata się z refleksją nad kondycją moralną człowieka początku XXI wieku. Jeśli czują Państwo niedosyt po obejrzeniu „Spóźnionej kolejne sceniczne wcielenie Mariusza Marczyka zaskoczy i na pewno wprawi widzów w doskonały humor.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie