Informacje21 października 2007, 00:00,

Bezpłatne badania w Przewoźnej Przychodni MOBIL-MED

Urząd Miasta i Gminy Konstancin - Jeziorna informuje na swojej oficjalnej stronie www.konstancinjeziorna.pl, że Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej SPZZOZ Konstancin Jeziorna zaprasza na kolejną akcję bezpłatnych badań w Przewoźnej Przychodni MOBIL-MED. Akcja odbywa się dzięki udzielonej dotacji przez Gminę Konstancin-Jeziorna. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych badań.

Bezpłatne badania w Przewoźnej Przychodni MOBIL-MED

Przewoźna Przychodnia Mobil-Med to pierwsza w Polsce i obecnie największa specjalistyczna "klinika na kółkach". Mobil-Med posiada cztery gabinety medyczne w tym profesjonalną pracownię radiologiczną z własną ciemnią. Pacjenci witani są w poczekalni z wyodrębnioną recepcją. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają dostęp do bieżącej wody. W Przewoźnej Przychodni MOBIL-MED, nieodpłatnie wykonywane będą następujące badania: mammografia, USG ginekologiczne, piersi i ciąży, skryning alergologiczny (testy skórne, spirometria, konsultacje lekarskie), badania słuchu (audiometria).

Miejsca badań w Przewoźnej Przychodni Mobil-Med:
20-21 października 2007: przy ul. Pocztowej 6 - zapisy w rejestracji ul. Pocztowa 6, tel. (022) 756-43-09.
10-11 listopada 2007: przy Ośrodku Zdrowia w Opaczy - zapisy w rejestracji Ośrodka Zdrowia Opacz 8, tel. (022) 754-31-70.
27-28 października 2007: w Nowym Wierzbnie - informacja i zapisy w Kwiaciarni przy Cmentarzu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin

Informacje21 października 2007, 00:00,

SIDNEY POLAK odwiedzi Piaseczno zaproszenie na koncert

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na koncert SIDNEY POLAK, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 października 2007 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49, Piaseczno. Zespół w składzie: Sidney Polak (wokal), Michał Marecki (klawisze), Tomasz Wójcik (gitara), Piotr Pniak (perkusja), Paweł Mazurczak (kontrabas), Reggaenerator (nawijacz), Pablopavo (nawijacz).

SIDNEY POLAK
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Wstęp na koncert SIDNEY POLAK w Piasecznie 20 złotych. Rezerwacja biletów pod numerami telefonów: (022) 756-76-00; tel./fax.: (022) 737-10-52 lub e-mailem: biuro@kulturalni.pl; katarzyna.hernik@kulturalni.pl Sprzedaż biletów odbywa się w Kasie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie. Informację o koncercie otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na koncert Sidney Polak w Piasecznie.

Sidney Polak (Jarosław Marek Polak) to polski muzyk, kompozytor, autor tekstów. Jego pierwszym zespołem była Cytadela, w której grał od 1988 do 1994. W międzyczasie, w 1990 został perkusistą reaktywowanego zespołu T.Love. W 1994 wraz z Maćkiem Majchrzakiem stworzyli Incrowd, w którym Sidney grał do 1998. W 2002 rozpoczął karierę solową z zespołem Sidney Polak, a w 2004 roku wydał z nim płytę, na której zaprezentował muzykę reggae, hip-hop i folk. Album i muzyk otrzymali sześć nominacji do nagrody Fryderyk roku 2004 (wygrał w kategoriach: kompozytor roku, autor roku i album roku - muzyka alternatywna). Pseudonim Sidney pochodzi z jednego z koncertów T.Love, na którym wokalista tego zespołu, Muniek Staszczyk, podczas przedstawiania zespołu zażartował, że na perkusji gra Sydney Pollack, którego twórczości tak naprawdę Jarosław Polak nie lubi. Najbardziej znane piosenki zespołu to Chomiczówka, Otwieram wino, Butelka. Więcej informacji możecie przeczytać na oficjalnej stronie SIDNEY POLAK: www.polak.pl. Osoby, które nie miały okazji zapoznać się z twórczością Sidney Polak, mogą obejrzeć teledyski i materiały z koncerów na stronie YouTube: youtube.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno