Informacje3 września 2016, 10:00,

Bezpłatne badania serca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 września 2016 roku zapraszamy na bezpłatne badania serca do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno w Piasecznie. Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

BEZPŁATNE BADANIA SERCA W CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN PIASECZNO

Udział w Akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się w dniu Akcji. Głównym celem Akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna.

BEZPŁATNE BADANIA SERCA W CENTRUM HANDLOWEGO AUCHAN PIASECZNO

Na bezpłatne badania serca zapraszamy w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę, 3 września 2016 roku do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, mieszczącego się w Piasecznie przy ul. Puławskiej 46. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Akcji!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 sierpnia 2016, 16:00,

Trzeba marzyć - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 sierpnia 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni pn.: TRZEBA MARZYĆ. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie. Wstęp wolny. Będzie to koncert najpiękniejszych piosenek Jonasza Kofty i Jana Wołka, do których muzykę skomponował wybitny aranżer i gitarzysta, Janusz Strobel.

TRZEBA MARZYĆ - KONCERT LETNI W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

TRZEBA MARZYĆ to poetycko opowiedziany recital o miłości, marzeniach i tęsknocie. Słuchaczy uwodzą niezwykłe melodie Janusza Strobla (który zagra na gitarze), wirtuozeria Andrzeja Jagodzińskiego oraz doskonałe, niewydumane interpretacje Nuli Stankiewicz. Subtelna Artystka, obdarzona poczuciem humoru i nawiązująca świetny, ciepły kontakt z publicznością, przepięknie i prosto śpiewa o tym, co w życiu najważniejsze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie