Informacje6 września 2011, 00:00,

Bezpłatna Zbiórka Odpadów w Starej Papiernii Konstancin

Informujemy, że w najbliższą sobotę 10 września 2011 roku w godz. 10.00-18.00 odbędzie się BEZP£ATNA ZBIÓRKA ODPADÓW. Akcja przeprowadzona będzie w Starej Papierni i zorganizowana jest przez wolontariuszy - mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna, pod patronatem Burmistrza Kazimierza Jańczuka. Każdy kto rzyniesie zużyty sprzęt, bądź odpady niebezpieczne - otrzyma upominek. Zebrane odpady zostaną zutylizowane i nie trafią na wysypiska. ZADBAJ O ŚRODOWISKO. Zapraszamy!

BEZP£ATNA ZBIÓRKA ODPADÓW W STAREJ PAPIERNII KONSTANCIN
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje2 września 2011, 00:00,

Orkiestra Filharmonii Świętokrzyskiej zagra w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na koncert operetkowy Orkiestry Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Janusza Powolnego, który odbędzie się 4 września 2011 roku o godz. 17.00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. Koncert będzie na zakończenie sezonu letniego w Amfiteatrze. W programie:arie i pieśni operowe, operetkowe i musicalowe, piosenki popularne w wykonaniu wspaniałych solistów - śpiewaków Iwony Hossa (sopran) i Adama Zdunikowskiego (tenor).
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna