Informacje4 maja 2013, 00:00,

Bezpłatna wycieczka Szlakiem Powstania Styczniowego na ziemi piaseczyńskiej

Centrum Kultury w Piasecznie, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna zapraszają do udziału w bezpłatnej wycieczce autokarowej organizowanej w ramach obchodów 150. Rocznicy Powstania Styczniowego. Trasa wycieczki prowadzić będzie przez miejsca, mogiły, kapliczki związane z wydarzeniami 1863 roku.

WYCIECZKA SZLAKIEM POWSTANIA STYCZNIOWEGO NA ZIEMI PIASECZYńSKIEJ

Wycieczka pn.: Szlakiem Powstania Styczniowego na ziemi piaseczyńskiej, odbędzie się 18 maja 2013 roku o godz. 9.00. Zbiórka: 8.45 - parking przy ul. Sierakowskiego (za Urzędem Miasta i Gminy w Piasecznie); planowany powrót ok. godz. 16.00 Trasa wycieczki: Piaseczno - Cieciszew - Stefanów - Jazgarzew - Prażmów - Racibory - Prace Duże - Henryków-Urocze - Tarczyn - Warszawa (Cmentarz na Powązkach; grób ks. Ludwika Czajewicza) - Piaseczno. Prowadzenie: Dorota Zając, Stanisław Hofman. Wycieczka jest bezpłatna. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja w Muzeum Regionalnym w Piasecznie (tel. 22 737 23 99, email: muzeumpiaseczno@kulturalni.pl).
Tematy:

Informacje4 maja 2013, 00:00,

Bezpłatne badanie mammograficzne Lesznowola

Zapraszamy Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne, które odbędzie się 9 i 10 maja 2013 roku przy Zespole Szkół w Lesznowoli (ul. Szkolna 6). Na badania można zarejestrować się pod nr 58 666 2 444 lub 801 080 007. Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku w godz 8.00-20.00, w soboty i niedziele w godz. 9.00-15.00 Organizatorzy proszą o zabranie dowodu osobistego. Więcej informacji na plakacie.

Bezpłatne badanie mammograficzne Lesznowola
Tematy:Lesznowola