Informacje29 czerwca 2009, 00:00,

Bezpłatna Panorama Lokalna Firm Piaseczno 2009/2010

Eniro Polska, wydawca katalogów teleadresowych i właściciel serwisów yellow pages, wydała nową książkę teleadresową - Panorama Lokalna. Katalog zawiera oferty firm oraz spis instytucji działających w podwarszawskich miejscowościach - Piaseczno, Pruszków (Grodzisk Mazowiecki i żyrardów) oraz Wołomin.

Bezpłatna Panorama Lokalna Firm Piaseczno 2009/2010

Panorama Lokalna to wyjątkowe medium, które jest odpowiedzią na potrzeby informacyjne i reklamowe mieszkańców podwarszawskich miejscowości. Każdego roku książka trafia bezpłatnie do gospodarstw domowych, lokalnych przedsiębiorstw, instytucji oraz wybranych urzędów. Informacje o firmach dostępne są w dwóch sekcjach - na żółtych stronach „gdy wiem, czego szukam” oraz na różowych stronach „gdy wiem, kogo szukam” - co w połączeniu z wygodnym formatem sprawia, że katalog jest łatwy w użyciu oraz przydatny w codziennym życiu mieszkańców warszawskich powiatów.

Obecnie funkcjonują 3 lokalne katalogi, wszystkie w okolicach Warszawy, ułatwiające klientom kontakt z firmami działającymi na danym terenie: Panorama Lokalna Piaseczno, Wołomin oraz wspólne wydanie dla Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i żyrardowa.

Tegoroczne wydanie katalogu zawiera jeszcze więcej ofert firm. Z myślą o użytkownikach oraz klientach produktu zastosowano prostą konstrukcję książki oraz inne praktyczne rozwiązania nawigacyjne, które powodują, że użytkownik łatwo i szybko znajdzie firmę, produkt lub usługę. Weryfikacji poddano również bazę dystrybucyjną gospodarstw domowych, do których trafia katalog, podążając w ten sposób za zmianami miejsc zamieszkania grupy docelowej książki - dynamicznych mieszkańców powiatów podwarszawskich, dokonujących zakupów na lokalnym rynku oraz posiadających dochody powyżej średniej dla Mazowsza.

- Każdego roku Panorama Lokalna dociera do ponad 50.000 osób. Tegoroczna książka zawiera jeszcze więcej ogłoszeń lokalnych firm pogrupowanych w konkretnych branżach, co ułatwia użytkownikom poruszanie się po katalogu i szybkie znajdowanie informacji. Odświeżona okładka, przejrzysty układ katalogu, kolorowe i widoczne oferty firm, sprawiają, że Panorama Lokalna cieszy się coraz większym zainteresowaniem sprzedających i kupujących i ułatwia im dokonywanie transakcji - mówi Adriana Misiewicz, Specjalista ds. Produktów w Eniro Polska.
autor/źródło: Iwona Dziedzic Gawryś - Specjalista ds. Public Relations Eniro Polska
Tematy:Piaseczno

Informacje24 czerwca 2009, 00:00,

PLENER MALARSTWA ŚCIENNEGO W CZERSKU

Zapraszamy na Warsztaty Edukacji Historycznej PLENER MALARSTWA ŚCIENNEGO, który trwa do 30 czerwca 2009 roku. Studenci Pracowni Technologii i Technik Malarstwa Ściennego Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych prowadzą prace malarskie na ścianach siedziby Towarzystwa Opieki nad Zabytkami (oddział w Czersku). Prace malarskie na wysokościach trwają około tygodnia, a ich efektem będzie m.in. wizerunek Królowej Bony czy herb rodziny Sforzów na ścianach budynku będącego siedzibą oddziału TOnZ. Projekt jest realizowany w ramach Kulturalnej Stolicy Mazowsza i finansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Piasecznie oraz Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Zapraszamy na Plener Malarstwa Ściennego w Czersku.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria