Informacje26 kwietnia 2016, 08:00,

Bezpłatna mammografia w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w dniu 26 kwietnia 2016 r. na parkingu przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ. Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie. Zapraszamy wszystkie chętne Panie. Zapisy pod numerem (42) 254 64 10 lub 517 544 004.

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 kwietnia 2016, 14:00,

Singin' Birds Trzy głosy z Ameryki - Niedziela Małego Melomana


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 kwietnia 2016 roku w godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Niedziela Małego Melomana, podczas której wystąpi Singin’Birds z koncertem TRZY GŁOSY Z AMERYKI. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cena biletu 15 zł. Bilety do nabycia od godz. 14:00 w kasie DK. Zapraszamy na koncert Singin’Birds w Piasecznie!

SINGIN' BIRDS TRZY GŁOSY Z AMERYKI - NIEDZIELA MAŁEGO MELOMANA
SINGIN' BIRDS TRZY GŁOSY Z AMERYKI - NIEDZIELA MAŁEGO MELOMANA

Singin' Birds w składzie: Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, Dominika Dulny, Marcin Piękos - fortepian. Koncert umuzykalniający "Trzy głosy z Ameryki", tematycznie nawiązujący do muzyki amerykańskiej, to program przygotowany przez Singin' Birds dla dzieci w wieku 0-5 lat i ich rodziców. Zespół, w oparciu o znane, głównie swingowe melodie, ukazuje najmłodszym świat dźwięków, skal muzycznych i rytmu, wykorzystując także ciekawe rekwizyty, które pobudzają wyobraźnię dzieci, i wesołe wierszowane rytmiczanki. Oprócz wokalnego tria w koncercie udział bierze gość specjalny - pianista. Wokalistki prezentują instrument, przedstawiają dzieciom i rodzicom jego możliwości.Przykładowe piosenki pochodzące z amerykańskiego kanonu : "Chatanooga Choo Choo", "There's good blues tonight", "Tico-Tico , "It don't mean a thing If it ain't got that swing". Strona Singin’Birds: www.singinbirds.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie