Informacje26 kwietnia 2016, 08:00,

Bezpłatna mammografia w Piasecznie

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne w dniu 26 kwietnia 2016 r. na parkingu przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ. Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie. Zapraszamy wszystkie chętne Panie. Zapisy pod numerem (42) 254 64 10 lub 517 544 004.

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA W PIASECZNIE

Informacje29 kwietnia 2016, 09:00,

Mała Syrenka - konkurs recytatorski przedszkolaków i uczniów klas 0 z gminy Piaseczno

29 kwietnia 2016 roku od godz. 9:00 odbędzie się konkurs recytatorski przedszkolaków i uczniów klas 0 z gminy Piaseczno pn.: Mała Syrenka. Centrum Kultury w Piasecznie oraz Biblioteka Publiczna Miasta i UMiG Piaseczno informuje, że wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury przy ul. Kościuszki 49 odbędzie się drugi Konkurs Recytatorski Mała Syrenka. Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy.

MAŁA SYRENKA - KONKURS RECYTATORSKI PRZEDSZKOLAKÓW I UCZNIÓW KLAS 0 Z GMINY PIASECZNO

Ramowy program konkursu Mała Syrenka:
- godz. 9.00 – dzieci w wieku 3-4 lata
- godz. 12.00 – dzieci w wieku 5-6 lat (w tym klasy 0)

O kolejności występów decyduje kolejność zgłoszeń. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się 9 maja o godz. 10.00 w Sali widowiskowej Centrum Kultury. Zwycięscy zostaną poinformowani indywidualnie .