Informacje9 stycznia 2017, 06:00,

Bezpłatna komunikacja miejska w dniu pogorszenia jakości powietrza


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z powodu spodziewanego pogorszenia jakości powietrza w Warszawie w poniedziałek 9 stycznia, tego dnia przejazdy komunikacją miejską będą bezpłatne. 9 stycznia 2017 roku komunikacja miejska będzie bezpłatna zarówno w pierwszej jak i drugiej strefie biletowej. Bezpłatnie będzie można podróżować wszystkimi środkami transportu organizowanego przez ZTM: autobusami, tramwajami, metrem, SKM.

BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSKA W DNIU POGORSZENIA JAKOŚCI POWIETRZA

Dodatkowo uprawnienia do bezpłatnych przejazdów będą honorowane również w pociągach Kolei Mazowieckich w strefie Wspólnego Biletu oraz w autobusach linii L. W przypadku autobusów bezpłatne będzie korzystanie wyłącznie z linii dziennych (od początku do końca ich kursowania). Bezpłatne będzie również korzystanie z parkingów P+R.

BEZPŁATNA KOMUNIKACJA MIEJSKA W DNIU POGORSZENIA JAKOŚCI POWIETRZA

ZTM Warszawa

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lutego 2017, 19:00,

Koncert dla Przyjaciela w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na Koncert dla Przyjaciela, który odbędzie się 5 lutego 2017 roku o godz. 19.00 Bilety: przedsprzedaż 40 zł, w dniu koncertu-50 zł. Sprzedaż biletów: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17, pok. 101.

KONCERT DLA PRZYJACIELA W TARCZYNIE

Podczas koncertu wystąpią: TSA, 1 one, Bronek Duży, East Earth Band. Koncert jest dedykowany wspaniałemu człowiekowi, muzykowi - Waldemarowi Czapkiewiczowi, członkowi legendy polskiego Bluesa Grupy Bluesowej Gramine oraz akustykowi: Oddział Zamknięty, DŻEM, VOX, REPUBLIKA, NALEPA. Zapraszamy na Koncert dla Przyjaciela do Tarczyna.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie