Informacje7 lipca 2018, 12:06,

Bezpieczne wakacje - kontrole autokarów w Piasecznie

Okres wakacji jest czasem wzmożonych zorganizowanych wyjazdów dzieci i młodzieży na kolonie, obozy i zgrupowania. W trosce o najmłodszych i ich bezpieczeństwo w trakcie podróży, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, kontrolują stan techniczny autokarów, którymi przewożone są dzieci. Każdorazowo sprawdzany jest także stan trzeźwości kierowców. Posterunek kontrolny został uruchomiony na parkingu przy Komendzie Powiatowej w Piasecznie ul. Kościelna 3. Kontrole autokarów potrwają do 30 sierpnia.

BEZPIECZNE WAKACJE - KONTROLE AUTOKARÓW W PIASECZNIE

Zasady prowadzonych kontroli w ramach akcji Bezpieczne Wakacje: zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: karolina.nowomiejska@ksp.policja.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 60 45 204 w godzinach 07.30- 15.30. Zgłoszenia można również kierować całodobowo do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem tel. 22 60 45 900. Godziny kontroli: 05.00- 06.30 oraz 07.30- 10.00 Ważne! Informacje należy zgłaszać minimum 3 dni przed planowanymi kontrolami.

Informacje9 lipca 2018, 10:00,

Zamknięcie części skrzyżowania Okulickiego - Julianowska na DW721

9 lipca 2018 roku około godz. 12:00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na skrzyżowaniu Okulickiego – Julianowska, zamykająca południowy wlot ul. Julianowskiej na to skrzyżowanie.

ZAMKNIĘCIE CZĘŚCI SKRZYŻOWANIA OKULICKIEGO - JULIANOWSKA NA DW721

Wykonawca budowy drogi wojewódzkiej DW721, przystąpi do robót drogowych w tej części skrzyżowania. Konsekwencją tych zmian jest zmiana trasy linii 739, która na pętlę przy cmentarzu komunalnym będzie dojeżdżała od strony ul. Przesmyckiego.

ZAMKNIĘCIE CZĘŚCI SKRZYŻOWANIA OKULICKIEGO - JULIANOWSKA NA DW721