Informacje7 marca 2014, 00:00,

Beethoven i Mozart zabrzmią w Słomczynie

Beethoven, Mozart i Schubert zabrzmią w najbliższą niedzielę 9 marca 2014 roku w Słomczynie. W domu ludowym o godz. 18.00 wystąpi kwartet obojowy. Koncert jest bezpłatny. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby na żywo usłyszeć obój, skrzypce, altówkę i wiolonczelę. Kwartet zaprezentuje utwory m.in.: Schuberta, Beethovena, Mozarta i Piazzola. Początek koncertu "Na obój i smyczki" o godz. 18. Na wieczór z muzyką klasyczną zaprasza Ksawery Gut, sołtys Słomczyna. Zapraszamy na koncert Na obój i smyczki.

BEETHOVEN I MOZART ZABRZMIĄ W SŁOMCZYNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin Jeziorna

Informacje7 marca 2014, 00:00,

Babski Wieczór Integracyjny w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 9 marca 2014 roku o godz. 17.00. Miejsce: nowa siedziba Ośrodka Kultury przy ul. Por. Jana Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Będzie to drugi babski wieczór integracyjny - chodzi o to, żeby się poznać i porozmawiać. Organizatorzy zaplanowali m.in.: szafing - czyli bezpłatną wymianę ubrań oraz na autorskie stoisko Kariny z malowanymi przez nią ubraniami. Obejrzymy też monodram Iwony Dmochowskiej z Teatru ALBOCOŚ.

BABSKI WIECZÓR INTEGRACYJNY
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria