Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Bebiland Prywatny żłobek w Piasecznie - dzień otwarty

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 1 lipca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 18:00 odbędzie się dzień otwarty w nowym prywatnym żłobku w Piasecznie. Prywatny żłobek Bebiland zakańcza właśnie swoją adaptacje i oficjalne otwarcie przed rozpoczęciem zajęć już 1 lipca. Prywatny żłobek w Piasecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców wraz z pociechami na niedzielny dzień otwarty w żłobku.

Bebiland Prywatny żłobek w Piasecznie

Bebiland prywatny żłobek w Piasecznie to miejsce, gdzie Wasze dzieci są w bezpiecznych rękach, uczą się, badają świat, bawią się i rosną w twórczej atmosferze, która stymuluje ich rozwój w pierwszych latach życia. Bebiland ma indywidualnie dostosowany program zajęć, który rozwija dzieci zarówno manualnie, ruchowo, intelektualnie jak również pozwala na lepszy rozwój psychiczny i adaptacyjny maleństw. Więcej informacji o nowym prywatnym żłobku, cennik i ofertę przeczytacie na ich stronie: www.bebiland.pl

Bebiland Prywatny żłobek w Piasecznie
ul. Julianowska 36A
e-mail: kontakt@bebiland.pl
strona: www.bebiland.pl

Jeżeli poznacie żłobek w Piasecznie i będziecie mieli o nim swoją opinię, to zapraszamy Was do napisania nam jej w komentarzu pod informacją. Wasza opinia pomoże innym rodzicom w podjęciu decyzji o skorzystaniu z prywatnego żłobka Bebiland w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje29 czerwca 2007, 00:00,

Informacje z parafii Niepokalanego Poczecia NMP

Parafia w Górze Kalwarii ma swoją stronę internetową: www.gorakalwaria.marianie.pl Znajdziemy tam nie tylko ogłoszenia parafialne, ale też wiele przydatnych i interesujących linków, informacje o duszpasterzach,wspólnotach, pielgrzymkach czy postaciach historycznych związanych z Górą Kalwarią. We wrześniu parafię czeka wielkie oczekiwane od 300 lat święto - beatyfikacja Ojca Stanisława Papczyńskiego, założyciela Zgromadzenia Księży Marianów. Po beatyfikacji w Licheniu parafia spodziewa się wielu pielgrzymów, nie tylko z Polski. Swój przyjazd planuje sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej kardynał Tarcisio Bertone.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria