Informacje23 lipca 2017, 09:00,

Beata Rajewska - wystawa malarstwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Od 23 lipca 2017 roku zapraszamy na wystawę malarstwa Beaty Rajewskiej. Miejsce: Communio Graphis, Pijarska 40, Góra Kalwaria. Wystawa czynna od 23 lipca do 20 sierpnia.

BEATA RAJEWSKA - WYSTAWA MALARSTWA

Beata Rajewska - urodzona w 1961 r. w Warszawie. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Wojciecha Gersona w Warszawie. Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej. Jest członkiem Grupy Piaseczno. Od wielu lat artystycznie związana jest z Leokadią Nastały. Od trzech lat uczestniczy w kole plastycznym Ośrodka Kultury w Piasecznie pod kierunkiem Henryki Masłowskiej. „Do zainteresowania sztuką skłonił mnie zachwyt nad światem, chęć zatrzymania, zanotowania nastroju, emocji, utrwalenia kolorów i światła. Bawi mnie eksperymentowanie kolorystyczne, poznawanie i łączenie technik. Tworzenie jest dla mnie indywidualnym, intymnym przeżywaniem i wyrażaniem siebie”. Beata Rajewska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 lipca 2017, 16:00,

Niemen akustycznie - Koncert Leśny na Górkach Piaskowych Magdalenka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

23 lipca 2017 r. o godz. 18.00 odbędzie się koncert leśny pt. Niemen akustycznie, w wykonaniu Radosława Świderskiego i Krzysztofa Chromińskiego na Górkach Piaskowych w Magdalence. Recital poświęcony twórczości jednej z największych legend polskiej piosenki. Fenomenalne kompozycje do tekstów najznakomitszych polskich poetów w akustycznych aranżacjach doskonale wpisują się w klimat leśnej sceneri. W programie m.in.: Czy mnie jeszcze pamiętasz, Sen o Warszawie, Pod papugami, Dziwny jest ten świat, Wspomnienie, Jednego serca, Czas jak rzeka, Obok nas […]. Zapraszamy na Koncert Leśny na Górkach Piaskowych w Magdalence.

NIEMEN AKUSTYCZNIE - KONCERT LEŚNY NA GÓRKACH PIASKOWYCH MAGDALENKA

Radosław Świderski - znany bard, leader grupy Radek Blues Band, kompozytor i producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańskui w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie