Informacje30 lipca 2014, 10:30,

Beata Łuczak - Beata Co Bajki Wyplata - Wakacyjne Teatralne Poranki

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na wakacyjne teatralne poranki, który odbędzie się 30 lipca 2014 roku na dziedzińcu Przystanku Kultura. Rozpoczęcie zawsze o godz. 10.30. Teatralne poranki to cykl spotkań z animatorami teatru, aktorami, na które zapraszamy dzieci na dziedziniec Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9. Wstęp wolny. W przypadku złej pogody bajkę będzie można obejrzeć w budynku Przystanku Kultura. Zapraszamy!

Beata Łuczak - Beata Co Bajki Wyplata - Wakacyjne Teatralne Poranki

Beata Łuczak - aktorka, aktorka lalkarka, aktorka dubbingu, animatorka kultury. Spektakl z wykorzystaniem lalek, nietypowych instrumentów i teatru opowieści, Przedstawienie to zbiór krótkich opowieści (wymienionych poniżej), w których wykorzystane są różne rodzaje lalek teatralnych: pacyna, palcynka, lalka trickowa… oraz oryginalne instrumenty muzyczne: kalimba, szczotkobas, blacha... Mali widzowie współuczestniczą w przedstawieniu tworząc nastrój i atmosferę miejsc, o których słyszą w opowieściach, bo zamierzeniem tego niekonwencjonalnego spotkania jest uruchomienie dziecięcej wyobraźni oraz poznanie jak z użyciem prostych pomysłów można zbudować magię teatru.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje6 sierpnia 2014, 17:00,

Pr@żmów w sieci - spotkania informacyjne dla mieszkańców

Zaproszenie na spotkania informacyjne mieszkańców Gminy Prażmów w ramach projektu „Pr@żmów w sieci". Gmina Prażmów zaprasza mieszkańców na spotkania informacyjne dotyczące projektu „Pr@żmów w sieci" współfinansowaego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, 8 Oś Priorytetowa: Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie: 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu – e-Inclusion.

Pr@żmów w sieci - spotkania informacyjne dla mieszkańców

Zaproszenie skierowane jest w szczególności do gospodarstw domowych spełniających kryterium dochodowe upoważniające do otrzymania wsparcia w ramach systemu świadczeń rodzinnych lub socjalnych, dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia, osób niepełnosprawnych ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub z orzeczeniem równoważnym oraz osób z grupy wiekowej 50+.

Celem spotkania jest zapoznanie potencjalnych beneficjentów projektu z jego założeniami, celami i przedmiotem. Na spotkaniach będą podawane szczegółowe informacje na temat rekrutacji beneficjentów ostatecznych. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Harmonogram spotkań:
06.08.2014r. godz. 17.00 Biblioteka Publiczna Wola Prażmowska ul. Główna 57