Informacje6 lipca 2019, 17:30,

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 lipca 2019 roku o godz. 19.30 odbędzie się koncert zespołu Beafane, który wystąpi w ramach cyklu Muzyka na Skwerze - cykl letnich koncertów plenerowych na skwerze Kisiela. Każdy koncert to zupełnie odrębna podróż w świecie muzyki. Różne gatunki, ciekawe brzmienia, czasem eksperymenty muzyczne. Wstęp wolny. Miejsce: skwer Kisiela, Piaseczno. Serdecznie zapraszamy.

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Befane to cztery znakomicie wykształcone i doświadczone instrumentalistki, poruszające się z równą swobodą i wdziękiem w repertuarze rozrywkowym i klasycznym. Dziewczyny mają na koncie koncerty w Polsce i za granicą, udział w przedsięwzięciach artystycznych o masowym zasięgu (wybory Miss Polonia), a także w niszowych, acz bardzo wymagających (np. współpraca z Teatrem Chorea, nagranie płyty LULABAJKI z Natalią Przybysz czy współpraca z zespołem L.Stadt). BEFANE czuje się dobrze na wielkich scenach i w kameralnych przestrzeniach. To absolutne profesjonalistki i wspaniałe artystki. 

Beafane – Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie_1

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2019, 19:30,

Bohemian Rhapsody w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W piątek 5 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Bohemian Rhapsody” (2018), reżyseria: Bryan Singer, scenariusz: Anthony McCarten, gatunek: Biograficzny Dramat Muzyczny, produkcja: USA, Wielka Brytania, premiera: 2 listopada 2018 (Polska) 23 października 2018 (świat), czas: 2 godz. 14 min. Obejrzyj film pt.: Bohemian Rhapsody w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym.

BOHEMIAN RHAPSODY W PIASECZYŃSKIM KINIE PLENEROWYM
"Bohemian Rhapsody" - porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek – serial TV “Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie