Informacje19 maja, 17:00,

BCA Flash – teatr improwizacji w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 maja 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na teatr improwizacji BCA Flash. Komicy z grupy BCA Flash na scenie są jak tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie. Ich piorunujące spektakle rozsadzają najlepsze lokale i bawią publiczność do łez. Improwizacja teatralna, którą będzie można zobaczyć podczas show, polega na błyskawicznym, odgrywaniu na scenie tego, co widz zapragnie zobaczyć, bez scenariusza i wcześniejszych prób. Publiczność rządzi! Bilety: normalny 20 zł., studencki 15 zł. Kup bilet  Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15.

BCA Flash – teatr improwizacji w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 maja, 17:00,

W strugach myśli - autorski koncert Anny Grzejszczyk w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego zaprasza na autorski recital Anny Grzejszczyk, który odbędzie się 31 maja 2019 roku o godzinie 19.00 w Cafe Bąbel przy ul. Grochowskiego 5 w Piasecznie. Wstęp wolny.

W STRUGACH MYŚLI - AUTORSKI KONCERT ANNY GRZEJSZCZYK W PIASECZNIE

Podczas koncertu wystąpi: Anna Grzejszczyk - wokal, Elżbieta Kalinowska - pianino, Marta Jędrzejczyk - wokal wspierający, Krystian Jędrzejczyk - perkusja oraz Daniel Świąder - bas.

Jeśli lubicie nieznane i chcielibyście posłuchać piosenek, których nikt jeszcze nie słyszał, to zapraszamy na piątkowy koncert. Kto wie, być może tego wieczoru dowiemy się, co Ania skrywa w swych myślach. Nie może Was zabraknąć!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie