Informacje19 maja 2019, 17:00,

BCA Flash – teatr improwizacji w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 maja 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na teatr improwizacji BCA Flash. Komicy z grupy BCA Flash na scenie są jak tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie. Ich piorunujące spektakle rozsadzają najlepsze lokale i bawią publiczność do łez. Improwizacja teatralna, którą będzie można zobaczyć podczas show, polega na błyskawicznym, odgrywaniu na scenie tego, co widz zapragnie zobaczyć, bez scenariusza i wcześniejszych prób. Publiczność rządzi! Bilety: normalny 20 zł., studencki 15 zł. Kup bilet  Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15.

BCA Flash – teatr improwizacji w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 maja 2019, 12:00,

Piknik Strażacki w OSP Złotokłos


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 maja 2019 roku od godz. 14.00, już po raz kolejny mamy okazje spotkać się razem na organizowanej przez nas imprezie plenerowej. Tym razem impreza będzie miała charakter charytatywny, a cały dochód zostanie wykorzystany na zakup sprzętu ratowniczego wyposażenia oraz sprzętu ochrony indywidualnej strażaków. Impreza połączona będzie ze zbiórką publiczną, naszym celem jest również zebranie brakującej kwoty do zakupu nowego samochodu specjalnego z podnośnikiem hydraulicznym. Organizacją, przygotowaniem i przeprowadzeniem w całości zajmowali się będą nasze druhny i druhowie, przy wsparciu sympatyków i organizacji działających na naszym terenie.

Piknik Strażacki w OSP Złotokłos

O szczegółach i atrakcjach imprezy będziemy pisać na bieżąco, więc koniecznie śledźcie stronę wydarzenia www.facebook.com/events/2471925802840707/

OSP Złotokłos

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie