Informacje4 grudnia 2008, 00:00,

BAZAR ADWENTOWY w Szkole Podstawowej Zalesie Górne

Forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu informuje wszystkich mieszkańców, że w najbliższą sobotę 6 grudnia 2008 roku w godzinach 11:00-14:00 w Szkole Podstawowej Zalesie Górne odbędzie się Bazar Adwentowy 2008. W programie przede wszystkim będzie można kupić ozdoby świąteczne i choinkowe, kartki świąteczne, witrażyki, bombki zrobione przez dzieci szkoły w Zalesiu.

BAZAR ADWENTOWY

Oprócz tego, będzie można własnoręcznie pomalować bombki choinkowe, wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej Maestro, który rozpocznie się o godz. 13:00, a także kupić świąteczne pierniki, zjeść pyszne ciasto i napić się kawy lub herbaty w szkolnej kawiarence przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie zapraszamy na Bazar Adwentowy w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 listopada 2008, 00:00,

Wernisaż wystawy poplenerowej Ojców - KDK Konstancin

Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych Triada serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej Ojców 2008, który odbędzie się 30 listopada 2008 roku, godz. 16:00 Miejsce: Konstanciński Dom Kultury ul. Jaworskiego 18. Malarstwo rysunek fotografia rzeźba: autorzy prac poplenerowych: J. Gorczak, Z. Hejke, J. Karczmarek, E. Czyż-Kędzierska, M. Kozub, A. Kruszyńska, K. Meller, T. Myśluk, L. Nastały, W. Nastały-Płaskocińska, G. Przytuła, J. Sękowska-Rutka, M. Wąsowska, A. Wąsowski, K. żółtek.

Wystawie towarzyszy pokaz prac uczestników warsztatów artystycznych realizowanych w tym roku przez Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych Triada. Swoje prace prezentują: H. Daniszewska, J. Dębska, K. Dunin, J. Firak, A. Józefowicz, M. Kammbach, A. Kwiatkowska, K. Markiewicz, A. Misińska. E. Panasiuk, A. Piotrkowska, A. Szmulewicz, A. Szerejko, M. Szymkowska, A. Troski Zapraszamy na wernisaż wystawy poplenerowej Ojców w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin