Informacje4 grudnia 2008, 00:00,

BAZAR ADWENTOWY w Szkole Podstawowej Zalesie Górne

Forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu informuje wszystkich mieszkańców, że w najbliższą sobotę 6 grudnia 2008 roku w godzinach 11:00-14:00 w Szkole Podstawowej Zalesie Górne odbędzie się Bazar Adwentowy 2008. W programie przede wszystkim będzie można kupić ozdoby świąteczne i choinkowe, kartki świąteczne, witrażyki, bombki zrobione przez dzieci szkoły w Zalesiu.

BAZAR ADWENTOWY

Oprócz tego, będzie można własnoręcznie pomalować bombki choinkowe, wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej Maestro, który rozpocznie się o godz. 13:00, a także kupić świąteczne pierniki, zjeść pyszne ciasto i napić się kawy lub herbaty w szkolnej kawiarence przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. Serdecznie zapraszamy na Bazar Adwentowy w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 listopada 2008, 00:00,

ANDRZEJKI w stylu BOLLYWOOD w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na ANDRZEJKI w stylu Hollywood. Impreza odbędzie się 29 listopada 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 25 złotych - bilety już do nabycia w kasie O.K. Organizatorzy przewidzieli m.in.: muzykę w stylu Bollywood, taniec brzucha, malowanie henną i wiele innych atrakcji. Mile widziane stroje hinduskie. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Andrzejki w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno