Informacje8 maja 2016, 16:00,

Baśnie z dalekich krain - Bajkowa Niedziela w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 maja 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się kolejna Bajkowa Niedziela w Mysiadle. W imieniu GOK Lesznowola zapraszamy dzieci na "Baśnie z dalekich krain" w wykonaniu Karawany Opowieści. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

BAŚNI Z DALEKICH KRAIN - BAJKOWA NIEDZIELA W MYSIADLE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2016, 13:30,

Dzień Strażaka w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Parada orkiestr dętych z mażoretkami, koncert w amfiteatrze, pokazy strażackie, wystawy wozów strażackich oraz piknik rodzinny i kiermasz – to tylko część atrakcji obchodów Dnia Strażaka, na które zapraszamy już 8 maja 2016 roku do Parku Zdrojowego w Konstancinie.

DZIEŃ STRAŻAKA W KONSTANCINIE

Obchody Święta Strażaka

Świętowanie rozpocznie się o godz. 13.30 paradą orkiestr spod Centrum Handlowego "Stara Papiernia" do Parku Zdrojowego, gdzie odbędą się główne uroczystości i festyn. O godz. 14.15 w amfiteatrze rozpocznie się msza święta polowa. Po mszy podziwiać będziemy Miejską Orkiestrę Moderato z Warki w pokazie musztry paradnej na placu przy amfiteatrze. Po musztrze nastąpi przekazanie sztandaru dla świętującej 25-lecie OSP Czernidła oraz wręczenie odznaczeń dla strażaków. A po części oficjalnej od godz. 16.30 na scenie amfiteatru wystąpią orkiestry: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Suchowoli oraz Miejska Orkiestra Moderato z Warki. Będzie ogniście muzycznie.

Rodzinny festyn

W Parku Zdrojowym już od przedpołudnia trwać będzie piknik rodzinny. Atrakcji zapowiada się mnóstwo, głównie dla dzieci, choć i dorośli nie powinni być zawiedzeni. Gry i konkursy dla dzieci, pokazy ratownictwa medycznego i sprzętu strażackiego, warsztaty plastyczne, konkurencje sportowe - to tylko niektóre z nich. Będzie też kiermasz, na którym będzie można wybierać i przebierać na kilkudziesięciu stoiskach. Serdecznie zapraszamy!

25 lat OSP Czernidła

Tegoroczny Dzień Strażaka jest połączony z obchodami jubileuszu 25. lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernidłach. Podczas oficjalnej uroczystości druhowie z Czernideł otrzymają sztandar oraz odbiorą odznaczenia za wieloletnią służbę ratowniczą zawsze w służbie lokalnej społeczności.. W ciągu 25 lat strażacy z OSP Czernidła uczestniczyli w ratowaniu życia i mienia ludzi, jak również w akcjach związanych z klęskami żywiołowymi. Święto Strażak będzie okazją, aby im za to wszystko podziękować.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie