Popularny: 700 odsłonInformacje29 kwietnia 2015, 17:59,

Barbara Rudzińska-Mękal - nowy Prezes PWiK Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rada Nadzorcza spółki PWiK powołała Barbarę Rudzińską-Mękal, dotychczasową wiceprezes, na stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie. Ze stanowisk odwołani zostali dotychczasowy prezes Leszek Prawucki oraz wiceprezes Robert Latawiec. Zmiany w zarządzie związane są z trwającą kontrolą, która wykazała nieprawidłowości w spółce.

Barbara Rudzińska-Mękal - nowy Prezes PWiK Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Osoba niekompetentna, nie umiejętnie zarządzająca kadrą-pomyłka!!!
Anonimowy, 16 lipca 2019
Czy Janek umie tylko krytykować napisz jaki ty jesteś uczciwy dla siebie i dla innych. Twój cień
Anonimowy, 16 lipca 2019
Ta Pani nie należy do osób, które znają się na zarządzaniu kluczowymi dla miasta !!!! Po przyjeździe z głębokiej lubelskiej prowincji pracowała w NFOŚiGW lecz tam żadnych sukcesów nie odniosła i wykopali ją z hukiem. Załapała się dzięki koneksjom politycznym na ten stołek, zobaczymy z jakim efektem, umie tylko dużo gadać i czarować ludzi swoją niby uczciwą twarzyczką. Janek
Informacje25 kwietnia 2015, 17:00,

Niewidzialny książę w wykonaniu aktorów teatru Małgo w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na bajkę pt. Niewidzialny książę, w wykonaniu aktorów teatru Małgo, którą będzie można obejrzeć 25 kwietnia 2015 roku o godz. 17.00. Cena biletu – 5 zł. Miejsce: sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Sprzedaż biletów w pok. nr 101 (I piętro) lub przed spektaklem - w miarę wolnych miejsc. Informacje pod nr tel. 22 71 57 962

Niewidzialny książę w wykonaniu aktorów teatru Małgo w Tarczynie

"Niewidzialny książę" opisuję zmagania Wojtka ze złym astrologiem Gradobusem, rządzącego krajem króla Gwoździka, który zdziwaczał po śmierci żony i zaginięciu ukochanego syna. Rodzina Wojtka została wygnana z dworu do opuszczonego zamczyska. Matka, która utraciła pamięć podczas napadu na karetę z małym królewiczem była niegdyś nadworną lekarką króla i królowej. Ojciec zajmował się tworzeniem scenografii podczas wszelkiego rodzaju uroczystości. Wojtek przy pomocy taty i Rybki - gadatliwego sługi astrologa Gradobusa odnajduje Wielką Księgę Mądrości w której zapisane są przeróżne zaklęcia, w tym jak stać się niewidzialnym i odzyskać utraconą pamięć. Będąc niewidzialny pokonuje Gradobusa, który chce otruć władcę i odkrywa jego plany przed królem. Pomaga również odzyskać pamięć mamie. Nadworna lekarka pisze list w którym wyjawia, prawdę. Okazuje się, że zaginionym królewiczem jest Wojtek, przygarnięty w obawie przed Gradobusem przez rodzinę lekarki. Szczęśliwy król odzyskuje syna i prawdziwych przyjaciół. Zły astrolog ponosi zasłużoną karę. Bajka kończy się słowami "Zło musi doczekać się kary, a dobro zwyciężyć! Bo dobro silniejsze jest zawsze niż wszelkie czary!" oraz piosenką "Na troski i zmartwienia najlepsza jest piosenka"

Profesjonalne aktorstwo, przestrzenna scenografia, niebanalne kostiumy i rekwizyty, zaskakujące zwroty akcji, wzruszenie i autentyczna radość, fantastyczny scenariusz, głęboka wymowa, dopełniająca niedomówienia muzyka, poezja światła... to tylko niektóre cechy tego przedstawienia, na które bardzo serdecznie zapraszamy!!! Postaci: Wojtek, Ojciec, Rybka, Król, Gradobus, Osiołek. Czas trwania 60 minut. "Niewidzialny książę" w rewelacyjnej interpretacji Teatru "Małgo" to doskonała, kształcąca rozrywka i niezapomniana podróż w świat bajek.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11088

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie