Informacje26 listopada 2015, 19:00,

BALI z dziećmi w krainie Bogów - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

26 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie nt.: BALI z dziećmi w krainie Bogów. Miejsce: KDK Hugonówka, Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na podróż po Bali.

BALI z dziećmi w krainie Bogów - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

Opowieść o wyprawie do Indonezji. Po drodze był Singapur oraz archipelag wysp Gili. Samą wyspę Bali bohaterowie spotkania zjechali wzdłuż i wszerz. W pokazie odwiedzimy miejsca znane oraz jeszcze nieodkryte przez turystów. Spotykamy balijskich bogów, zobaczymy tradycyjne tańce, takie jak Kecak, Barong czy Fire Dance, obejrzymy spektakl w teatrze cieni i przyjrzymy się pracy rzemieślników i artystów w Ubud. Zajrzymy też pod wodę podglądać życie na rafie…

Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie i dziennikarze, uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy serii książek „Mali podróżnicy w wielkim świecie” (wyd. National Geographic) gdzie pokazują świat przez pryzmat wyjazdów z dziećmi. W serii ukazała się książka „BALI”!

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=5034&start=30
Informacje21 listopada 2015, 10:00,

Bezpłatny marsz Nordic walking z wykwalifikowanym trenerem

Aktywnie, zdrowo czyli zalesiańsko. Trzeci marsz Nordic walking z wykwalifikowanym trenerem. Już w sobotę 21 listopada 2015 r. Wyruszamy o godz. 10:00 ul. Sarenki 11 w Zalesiu Górnym. Dołącz do nas ze swoimi kijkami. Projekt finansowany przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy Stowarzyszenia Rodziców TU.

BEZPŁATNY MARSZ NORDIC WALKING Z WYKWALIFIKOWANYM TRENEREM

Redakcja, 16 lipca 2019