Informacje6 stycznia 2018, 15:00,

Bal Trzech Króli w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 stycznia 2018 roku w godz. 16:00-19:30 zapraszamy dzieci z rodzicami na karnawałową zabawę do Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Bilet wstępu 35 zł (w cenę wliczone są materiały do robienia kostiumów, złote korony, folie hologramowe oraz zestawy do tworzenia zabawek). Miejsce: Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści ul. Diamentowa 8, Czarnów, gmina Konstancin-Jeziorna.

BAL TRZECH KRÓLI W KONSTANCINIE

Bal 3 Króli poprowadzi Michał Malinowski, który na początku zaprezentuje kilka bajek z różnych stron świata. Następnie wykonamy kolorowe kostiumy wraz z koronami lub maskami. Będziemy również wymyślać opowieści które zaprezentujemy przy użyciu mechanicznych zabawek. Nie zabraknie również wspaniałej zabawy w Krainie Bajkostworów. Warsztaty mają na celu pobudzić kreatywność i nauczyć współpracy oraz myślenia podnoszącego sprawność działania indywidualnego i grupowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 stycznia 2018, 06:00,

Toaleta publiczna w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od 6 stycznia 2018 roku korzystać będzie można z toalety publicznej, położonej w centrum Piaseczna obok parkingu przy ul. Sierakowskiego. Toaleta czynna będzie nieodpłatnie od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.00-21.00. Pierwsza publiczna toaleta jest obiektem modułowym, dwustanowiskowym, dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfort użytkowania dawać mają automatyczne zestawy umywalkowe z podajnikami mydła i suszarkami do rąk, a także ogrzewanie podłogowe. Jedna z kabin wyposażona jest przewijak dla niemowląt.

TOALETA PUBLICZNA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie