Informacje6 listopada 2008, 00:00,

Bal Sylwestrowy w Gimnazjum nr 2 Jana Pawła II Piaseczno

Dyrektor oraz Rada Rodziców Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie serdecznie zapraszają na BAL SYLWESTROWY 2008/2009. Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia 2008 roku o godzinie 20:30. Organizatorzy oferują: 5 posiłków ciepłych, barek kawowy, szampan... Po północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Bal Sylwestrowy w Gimnazjum nr 2 Jana Pawła II Piaseczno

Cena wstępu na sylwestrową zabawę 200 zł/osobę. Pieniądze zostaną przeznaczone dla dzieci naszej szkoły. Szczegółowe informacje udziela Sekretariat Szkoły pod numerem telefonu: (022) 715-34-77 lub pod telefonami komórkowymi: 606-224-384, 664-775-618, 607-675-181. Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy w Piasecznie.
autor/źródło: Dyrektor oraz Rada Rodziców Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II Piaseczno

Informacje6 listopada 2008, 00:00,

Radosna Wigilia 2008 dla dzieci z terenu Gminy Piaseczno

Już czwarty raz mamy zaszczyt organizować świąteczną imprezę Radosna Wigilia dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin naszej gminy. Zeszłoroczna akcja spotkała się z ogromnym poparciem wielu ludzi i jeszcze większą radością dzieciaków, które obdarowaliśmy. Do akcji włączyło się wiele nowych firm i sklepów, które wzbogaciły swym asortymentem paczki. Między innymi dzieci otrzymały kosmetyki, książki, odzież, obuwie a także od indywidualnych darczyńców dofinansowanie do ferii.

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Dzieci prócz paczek świątecznych i zabawek mają zagwarantowany poczęstunek oraz występ teatralny. Ze względów technicznych jesteśmy w stanie zaprosić tylko 220 dzieci wraz z rodzinami, razem jest to ok. 300 osób. Impreza planowana jest na 14 grudnia 2008 roku w Klubie Sportowym Piaseczno.

W akcji biorą udział różne instytucję: przedszkola, sklepy - nie tylko spożywcze, dyrektorzy różnych placówek, radni, fundacje, firmy i mnóstwo indywidualnych osób. Między innymi nowożeńcy, którzy swych gości poprosili by zamiast kwiatów na ślub przynieśli zabawki. Warto, gdyż efekt końcowy jest niebywały - 220 dzieciaków promieniejących radością. Obejrzyj zdjęcia z Radosnej Wigilii 2007.

Fundacja Radosna Wigilia zaprasza do zabawy. Potrzebujemy słodyczy i zabawek. Tel. kontaktowy 0660-057-999, e-mail: kasiakondraciuk@interia.pl

Akcję Radosna Wigilia popierają: Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Józef Zalewski, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie, ZE-AS w Piasecznie, GOSiR w Piasecznie, Biuro Promocji Gminy Piaseczno, Kurier Południowy, Serwis Informacyjny Powiat Piaseczyński (www.powiat-piaseczynski.info), iTV Piaseczno, Fundacja Scripture Union Polska, Fundacja Maraton Warszawski. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców i firmy do wsparcia Radosnej Wigilii dla dzieci naszej gminy
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Fundacja Radosna Wigilia Piaseczno