Informacje4 lutego 2018, 14:00,

Bal na zawołanie - Niedziela Małego Melomana w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 lutego 2018 roku o godz. 15:00 w ramach Niedzieli Małego Melomana w Piasecznie odbędzie się Bal na zawołanie. Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Cena biletu 10 zł. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

BAL NA ZAWOŁANIE - NIEDZIELA MAŁEGO MELOMANA W PIASECZNIE

Niedziele Małego Melomana to cykl Spotkań z muzyką dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas 45-minutowego spotkania muzyka odkryje swoje tajemnice i pozwoli poznać się lepiej. Odezwie się różnymi głosami i dźwiękami instrumentów, wciągnie słuchaczy do wspólnej muzycznej zabawy. Warto się z nią zaprzyjaźnić! Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnowska mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 lutego 2018, 15:00,

Szewczyk Dratewka - Bajkowa Niedziela w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 lutego 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Szewczyk Dratewka. Bilet 10 zł / dziecko. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6 Bilet: 10 zł / dziecko, opiekunowie bezpłatnie. Zniżki z Lesznowolską Kartą Dużej Rodziny. Po przedstawieniu odbędzie się spotkanie z dietetykiem na temat zdrowego żywienia dzieci. Przyjdź na Bajkową Niedzielę do Starej Iwicznej.

SZEWCZYK DRATEWKA - BAJKOWA NIEDZIELA W STAREJ IWICZNEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie