Informacje21 stycznia 2017, 20:00,

BAL KARNAWAŁOWY W STYLU LAT 20. I 30. W KDK KONSTANCIN-JEZIORNA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 stycznia 2917 roku o godz. 20.00 zapraszamy na bal w kostiumach, nawiązujących do dwudziestolecia międzywojennego oraz w przebraniach znanych postaci lat 20. i 30. minionego stulecia. Miejsce: KDK, Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Udział 75 zł/os. Zapisy na bal karnawałowy w recepcji KDK, w godz. 12-18. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

BAL KARNAWAŁOWY W STYLU LAT 20. I 30. W KDK KONSTANCIN-JEZIORNA

Nieprzypadkowo wybraliśmy okres, którego sięgają początki naszego miasta. W 2017 roku Konstancin-Jeziorna będzie obchodził bowiem dwie niezwykle ważne, okrągłe rocznice – 120-lecie letniska oraz 100-lecie powstania jedynego uzdrowiska na Mazowszu. Tegoroczny karnawał, otwierający jubileuszowy rok w naszym mieście, powinien być zatem wyjątkowo huczny. Dlatego też zapraszamy Państwa w podróż w czasie do barwnych lat początków uzdrowiska. Podczas balu razem stworzymy wyjątkową atmosferę, nawiązującą do barwnych lat 20. i 30. poprzedniego stulecia. Chcielibyśmy, by na balowej sali byli nie tylko dostojni dżentelmeni w eleganckich garniturach, frakach i smokingach oraz damy w wytwornych sukniach, lecz także dobrze znane historyczne postaci z minionej epoki, naukowcy, sportowcy, artyści czy politycy. Chętnie będziemy gościli np. Charliego Chaplina, Józefa Piłsudskiego, Marię Skłodowską-Curie, Ala Capone, Alberta Einsteina, Eugeniusza Bodo, Polę Negri, Mieczysława Fogga czy Pablo Picasso. Można wcielić się także w popularnych bohaterów filmów i literatury. Chętnie zobaczylibyśmy na parkiecie także gości przebranych za słynnych mieszkańców naszego miasta sprzed lat, np. hrabiego Witolda Skórzewskiego, Stefana Żeromskiego czy Heidi Pate.

Możliwości jest mnóstwo, liczymy na Państwa wyobraźnię, pomysłowość, kreatywność i poczucie humoru. Zapraszamy do wspólnej zabawy podczas niezapomnianego balu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 stycznia 2017, 18:00,

Koncert kameralny z cyklu Piosenki filmowe w Magdalence


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 stycznia 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert kameralny z cyklu "Piosenki filmowe" w wyk. Ireny Kosińskiej i Krzysztofa Chromińskiego. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28 w Magdalence. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert piosenek filmowych.

KONCERT KAMERALNY Z CYKLU PIOSENKI FILMOWE

Irena Kosińska - studentka Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym w Siedlcach. Laureatka ogólnopolskich festiwali, na swoim koncie ma również nagrania płytowe oraz wspólne występy ze Skaldami.


Na teledysku piosenka pt. "Sonnet" w wykonaniu Tomka Markiewicza i Ireny Kosińskiej

Krzysztof Chromiński - pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie