Informacje13 stycznia 2018, 10:00,

Bal karnawałowy Gwiazdy bajek na czerwonym dywanie w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 stycznia 2018 roku o godz. 11.00 odbędzie się bal karnawałowy dla dzieci w wieku 4-10 lat pn.: Gwiazdy bajek na czerwonym dywanie w Konstancinie. O świetną atmosferę zadbają roztańczeni animatorzy. Dla dzieci przygotują, m.in. wspaniałe konkursy i pomysłowe zabawy. Nie zabraknie również bohaterów ulubionych bajek, z którymi będzie można zatańczyć. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury (Hugonowka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety 20 zł do kupienia w kasie KDK. Sprzedaż biletów do wyczerpania miejsc.

BAL KARNAWAŁOWY GWIAZDY BAJEK NA CZERWONYM DYWANIE W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 stycznia 2018, 17:00,

Koncert i Bal Karnawałowy z okazji Jubileuszu 10-lecia Chóru UTW OKTAWA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert i bal karnawałowy z okazji Jubileuszu 10-lecia Chóru UTW OKTAWA, pod kierownictwem Magdaleny Świderek. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Łazach przy ul. Przyszłości 8. Zapraszamy!

KONCERT I BAL KARNAWAŁOWY Z OKAZJI JUBILEUSZU 10-LECIA CHÓRU UTW OKTAWA

Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku OKTAWA pod kier. Magdaleny Świderek, działający pod skrzydłami GOK Lesznowola jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Istnieje od 2007 r. Magdalena Świderek – z działalnością kulturalną związana od1961r., prowadząca chór „Oktawa” - opowiada: "W październiku 2007 roku rozpoczęłam zajęcia umuzykalniające, emisję głosu i naukę śpiewu w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Powstał w ten sposób zespół, który składał się początkowo z 8 pań, stąd nazwa OKTAWA. Wspólne zajęcia rozpoczęłyśmy od nauki kilku kolęd i pastorałek. Zachęcone uznaniem postanowiłyśmy poszerzać swój repertuar w ten sposób powstaje program „Śpiewnik polski”, nad którym wciąż pracujemy. Wiosną 2008 roku repertuar nasz powiększył się o pieśni wielkopostne, które zaprezentowałyśmy w okresie Wielkiego Postu w kościele w Nowej Iwicznej. Występ ten zaowocował zaproszeniami do wzięcia udziału w Triduum paschalnym oraz wykonaniu kilku pieśni dla dzieci i rodziców stowarzyszonych w „Dobrej Woli”. Dalsze prace zespołu związane były m.in. z przygotowaniem występu z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja (Kościół w Magdalence), a następnie rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego (świetlica w Łazach). Chór OKTAWA został zaproszony do uświetnienia konferencji zorganizowanej przez Powiatowe Biuro Pracy w Piasecznie oraz kolejno w wiele ciekawych miejsc. Nadal pracujemy nad nowym repertuarem, poszerzając swoje umiejętności." Chór UTW OKTAWA ma swoją siedzibę w filii GOK Lesznowola w Magdalence (CIS) przy ul. Lipowej 28 (parter). Próby prowadzone są w poniedziałki w godz. 11.00-15.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CHÓR UTW OKTAWA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie