Informacje17 stycznia 2015, 12:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w wieku 4 - 7 lat w Piasecznie

17 stycznia 2015 roku o godz. 12.00 odbędzie się Bal Karnawałowy dla dzieci w wieku 4 - 7 lat w Piasecznie. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Ilość miejsc ograniczona - bilety do nabycia w kasach Centrum Kultury w Piasecznie. Wstęp: 10 zł. Zabawę będzie prowadzili animatorzy.

Bal Karnawałowy dla dzieci w wieku 4 - 7 lat w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10843
Informacje18 stycznia 2015, 18:00,

KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny w Konstancinie. Występ odbędzie się 18 stycznia 2015 roku o godz. 18.00 Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania w KDK. Świąteczne i noworoczne pieśni w jazzowych aranżacjach, to specjalny projekt grupy warszawskich muzyków w składzie: Mateusz Krautwurst – wokal, Przemek Kostrzewa – trąbka, Robert Skrzypiec – fortepian, Marcin Pendowski – gitara basowa, Łukasz Biliński – perkusja.

KONCERT NOWOROCZNY W KONSTANCINIE

Każdy z artystów na co dzień bierze udział także w innych projektach, co zaowocowało fuzją pomysłów pochodzących z różnych muzycznych gatunków. Podczas koncertu usłyszą Państwo popularne świąteczne utwory w nowych aranżacjach z pogranicza muzyki jazz – fussion. Wyrafinowane harmonie wraz z głęboką, soulową barwą głosu Mateusza Krautwursta i ekspresyjnym brzmieniem trąbki Przemka Kostrzewy tworzą jedyną w swoim rodzaju, lecz spójną fakturę wokalno-instrumentalną. Nie zabraknie również miejsca na improwizacje, dzięki którym każdy występ nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10844