Informacje8 stycznia 2013, 00:00,

Bal karnawałowy dla dzieci w Starej Iwicznej

Radny, Sołtys i Rada Sołecka Starej Iwicznej oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają mieszkańców na BAL KARNAWA£OWY dla dzieci sołectwa Stara Iwiczna. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek 11 stycznia 2013 roku o godz. 18.00 w świetlicy GOK, przy ul. Nowej 6 w Starej Iwicznej. Organizatorzy zaplanowali m.in.: wizytę Świętego Mikołaja, konkursy dla dzieci, tańce i swawole oraz inne niespodzianki. Zapisy dzieci na paczki świąteczne pod nr tel. 22 756-88-40 lub 695-926-492. Zapraszamy na bal karnawałowy.

BAL KARNAWA£OWY DLA DZIECI SO£ECTWA STARA IWICZNA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje7 stycznia 2013, 00:00,

RALLY SCHOOL na Targowisku w Piasecznie

MAK reaktywacja! Powracamy w nowej formule pod nazwą MOTO-AUTO-KLUB. Tym razem chcemy Wam zaproponować cykl imprez amatorskich o tajemniczej nazwie RallySchool, z naciskiem bardziej na school, niż na rally. Formuła imprezy, jaką dla Was przygotowaliśmy to coś nowego. Większość czasu chcemy przeznaczyć na uczenie Was jazdy sportowej. Na miejscu będą instruktorzy, którzy mają doświadczenie w różnych dyscyplinach sportu i są zawodowymi instruktorami w szkołach doskonalenia techniki jazdy. Nie będziemy rysować na tablicy idealnego toru jazdy, tylko wsiądziemy do Was do samochodów i na bieżąco będziemy podpowiadać, radzić i korygować Wasze błędy, byście nie popełniali ich podczas sportowej rywalizacji.

RALLY SCHOOL W PIASECZNIE

Wraz z Burmistrzem Piaseczna Zdzisławem Lisem oraz Biurem Promocji Miasta i Gminy Piaseczno, którzy postanowili wspomóc nas w tym przedsięwzięciu, zapraszamy Was na teren targowiska w Piasecznie, gdzie 12 stycznia 2013 r. (sobota) przeprowadzimy pierwszy RallySchool. Każdy z instruktorów będzie miał pod opieką maksymalnie 5 uczestników, z którymi spędzi kilka godzin szlifując ich umiejętności. Na początku jak i na końcu imprezy przewidzieliśmy próby czasowe (z fotokomórkami!), na podstawie których ustalimy klasyfikację końcową jak i wyłonimy zwycięzców w klasach. Podczas imprezy przewidujemy 3-4 godziny nauki pod okiem doświadczonej kadry oraz możliwość wyjeżdżenia się.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: zgloszenia@mak.waw.pl Wpisowe: 150 PLN. Maksymalna liczba zgłoszeń: 20 aut. [Ograniczona liczba uczestników pozwoli uzyskać optymalne warunki do nauki.] Więcej informacji na stronie internetowej: www.mak.waw.pl
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno