Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 31 stycznia 2014 roku o godz. 17.00 Miejsce: Dom Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W ramach atrakcji, organizatorzy zaplanowali: koncert zespołu muzycznego, konkursy, zabawy oraz poczęstunek. Wstęp wolny. Informacje oraz zapisy pod numerem telefonu (22) 735-11-37 Zapraszamy na Bal Karnawałowy dla dzieci w Piasecznie.

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno

Informacje27 stycznia 2014, 00:00,

Muzyczne spotkania z historią w Piasecznie

W najbliższy poniedziałek 27 stycznia 2014 roku o godz. 18.00 w Domu Kultury w Piasecznie odbędzie się drugie spotkanie z cyklu "Muzyczne spotkania z historią". Tym razem poruszymy temat wywozu Polaków na Syberią. Piosenki Jacka Kaczmarskiego stanowiące bazę tematu to "Zesłanie studentów" oraz "Wigilia na Syberii" - dotykające historii Polski w czasach rozbiorów oraz "Ballada wrześniowa" i "Jałta" - okres II - ej wojny światowej. Kontekst historyczny omówi p. Katarzyna Sobolewska - dyr. ZSP w Złotokłosie. Gościem specjalnym będzie p. Grażyna Wasilewicz - Zapalska z piaseczyńskiego Związku Sybiraków. Zapraszamy!
Muzyczne spotkania z historią w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Piaseczno