Informacje30 stycznia 2011, 00:00,

Bal Karawałowy 10 w skali Beauforta w Gosodzie w Zalesiu

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza na Bal Karawałowy 10 w skali Beauforta. Zabawa odbędzie się 5 lutego 2011 roku o godz. 20.00. Wstęp 49 zł. Organizatorzy przewidzieli w programie: żeglarską muzykę, gorący grog, przekąski bosmana, zelówkę kapitania. Miejsce balu: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne).

Bal Karawałowy 10 w skali Beauforta w Gosodzie w Zalesiu
autor/źródło: Gospoda w Zalesiu - www.gospodawzalesiu.waw.pl

Informacje31 stycznia 2011, 00:00,

Bal Karnawałowy w Restauracji Esencja Kolonia Lesznowola

Filia Gminnego Ośrodka Kultury w Mysiadle oraz Restauracja Esencja w Kolonii Lesznowola serdecznie zapraszają mieszkańców, na ZABAWę KARNAWA£OWO-WALENTYNKOW¡, która odbędzie się 12 lutego 2011 roku w Sali Esencja w Kolonii Lesznowola (ul. Postępu 20). Impreza karnawałowa planowana jest od godz. 19.00 do 3 rano następnego dnia. Bilet wstępu 100 zł od osoby. Rezerwacja i zakup biletów do 7 lutego. Szczegółowe informacje, można uzyskać w Filii GOK w Mysiadle (Topolowa 2/106, u Krystyny Marczak tel. 22 478-44-21).

BAL KARNAWA£OWY DLA DOROS£YCH - RESTAURACJA ESENCJA W KOLONII LESZNOWOLA
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola