Informacje16 stycznia 2014, 00:00,

Bal Charytatywny w Prażmowie na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami

1 lutego 2014 roku odbędzie się Bal Charytatywny na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami. Deklarację uczestnictwa można składać do dnia 27 stycznia 2014 roku. Dochód z balu przeznaczony zostanie na organizację rejsu żaglowcem STS Pogoria w 2015 roku dla młodzieży z terenów gminy Piaseczno oraz Prażmów, która zgłosiła się do I edycji KSpŻ.

Bal Charytatywny w Prażmowie na rzecz I edycji Katolickiej Szkoły pod Żaglami

Należy przypomnieć, że młodzież, aby mogła opłynąć Europę, na przestrzeni całego 2014 roku musi zaangażować się w działania na rzecz Wolontariatu a następnie przebrnąć przez eliminacje sportowe. Zapraszamy wszystkich, którzy przez swój udział w Balu chcę wesprzeć projekt. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronach www.kspz.org.pl. Deklarację uczestnictwa można składać do dnia 27 stycznia 2014 roku pod numerami telefonów 693 93 5331 lub 505 050 903 oraz na stronach internetowych Katolickiej Szkoły pod Żaglami.

Marcin Kluczyk
Katolicka Szkoła pod Żaglami
I edycja 2014/2015
www.kspz.org.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje8 stycznia 2014, 00:00,

Przystanek Zalesie nr 55 Gazeta Zalesia Górnego

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje sie od maja 2008 roku jako miesiecznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-55.pdf. Zachecamy mieszkanców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania sie z jej zawartością.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski