Informacje22 stycznia 2008, 00:00,

Bal Charytatywny Stowarzyszenia Dobra Wola w £azach

Stowarzyszenie Dobra Wola, Mazowiecki Związek Pracodawców w Gminie Lesznowola, oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają do udziału w Balu Charytatywnym Dobrej Woli, który odbędzie się 26 stycznia 2008 roku, o godzinie 19:00. Miejsce Hotel Książę Poniatowski, ul. Wąska 12 B, £azy. Dochód z Balu Charytatywnego, zasili konto Stowarzyszenia działającego na rzecz dzieci niepełnosprawnych i posłuży realizacji celów statutowych. Obecność na Balu, zapowiedziały najwyższe władze Powiatu Piaseczyńskiego i Gmin Powiatu, politycy, samorząd, przedsiębiorcy, oraz przedstawiciele mediów.

Dostojne towarzystwo, bogaty program artystyczny i wyśmienita kuchnia to tylko część powodów, dla których warto uczestniczyć w tym wydarzeniu. Satysfakcja z udziału w podobnych balach jest głęboko zakorzeniona w naszej tradycji i powszechnie akceptowana. Nasi przodkowie taką towarzyską formułę cenili bardzo wysoko i z upodobaniem oddawali się filantropii. Radość życia jest immanentną cechą ludzi sukcesu a to przecież na nich spoczywa moralna odpowiedzialność za wszystkich mieszkańców naszego regionu. Dlatego coraz bardziej popularną formą spędzania karnawałowych nocy stają się imprezy charytatywne.

Dodatkowe informacje na temat Balu Charytatywnego Dobrej Woli, można uzyskać pod numerami telefonów: 0602-748-816, (022) 757-76-54, oraz wysyłając pytania na adres mailowy: jzal@poczta.onet.pl. Chęć uczestnictwa w balu prosimy potwierdzić przekazaniem na konto: Stowarzyszenia Dobra Wola (nr konta 19 8022 0000 0003 3444 2000 0001 – BS Lesznowola) kwoty 150 zł od osoby (równoważnej cenie biletu wstępu), z dopiskiem na bal Dobrej Woli z podaniem imion i nazwisk.

W ramach kwoty (150 zł) organizatorzy Balu Charytatywnego, zapewniają: specjały kuchni Hotelu Książę Poniatowski, alkohol, wspaniałą zabawę w dobrym towarzystwie. W trakcie balu przewidzianych jest wiele atrakcji, między innymi: wręczenie statuetki Dobrej Woli za 2007 rok, aukcja prac osób niepełnosprawnych, oraz loteria fantowa. Więcej informacji na temat Stowarzyszenia Dobra Wola możecie przeczytać w poprzedniej informacji w naszym serwisie: Stowarzyszenie Dobra Wola.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola

Informacje22 stycznia 2008, 00:00,

Zwierzakomania ferie zimowe dla dzieci z KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym na ferie zimowe z KDK Konstancin, pod hasłem ZWIERZAKOMANIA. Ferie zimowe w Domu Kultury odbędą się w okresie od 15 do 22 luty 2008 roku. Organizatorzy w programie ferii zimowych dla dzieci zaplanowali m.in.: ciekawostki o świecie ryb, ptaków i dzikich zwierząt, wizyta wolontariusza z Azylu dla kotów w Klarysewie, odkopywanie dinozaurów, zabawy ruchowe, ptaszynki zgadywanki, wspólne tworzenie wielkiego zwierzaka cudaka oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników.

FERIE ZIMOWE W KONSTANCINIE PROGRAM:

15 luty 2008Wycieczka autokarowa do interaktywnego kina CINEMA PARK BEMOWO na film pt. KRÓLESTWO ZWIERZ¡T. Ponad 3 godziny super zabawy i niezapomnianych wrażeń gwarantowane. Bilety w cenie: 25,50 zł za jedno dziecko.
18 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część I. Zajęcia w filii KDK, podczas których dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o rybach, a pod okiem specjalisty nauczą się jak założyć akwarium i pielęgnować rybki. Świat kotów odkryje przed dziećmi wolontariusz ze schroniska Azyl dla kotów w Klarysewie. W programie także gry i zabawy ruchowe oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny.
19 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część II. Zajęcia w filii KDK, podczas których dzieci zabawią się w archeologów i odkopią szkielet dinozaura, a następnie będą rozwijały swoją wyobraźnię tworząc wspólnie z prowadzącymi wielkiego zwierzaka-cudaka. W programie także gry i zabawy ruchowe oraz drugie śniadanie dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny.
20 luty 2008 Wycieczka autokarowa do Rodzinnego Centrum Rozrywki HULAKULA. 2 godziny wspaniałej zabawy, w tym 1 godzina na placu zabaw oraz 1 godzina gry w kręgle. Bilety w cenie: 12 zł za jedno dziecko.
21 luty 2008 Zwierzakowo i Zabawowo część III. Zajęcia w filii KDK, podczas których znawca tematu opowie o świecie ptaków. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się jak zrobić profesjonalny karmnik dla ptaków, a następnie same wykonają jego prostszą, ale bardzo pomysłową wersję. W programie ptaszanki zgadywanki oraz drugie śniadanie. Tego dnia dokończymy też zwierzaka cudaka malując go w wymarzone kolory. Wstęp wolny.
22 luty 2008 Ognisko z opowieściami. Na zakończenie ferii zimowych, przy ognisku będzie możliwość wysłuchania opowieści o dzikich i oswojonych zwierzętach, a także odkryjemy tajemnice świata koni. Wstęp wolny.

Ilość miejsc na wycieczki jest ograniczona. Zapisy w Konstancińskim Domu Kultury, ul. Jaworskiego 18 (tel. 022 754-47-23) lub w filii KDK, ul. Sobieskiego 6 (tel. 022 754-06-12). Szczegółowe informacje o programie ferii zimowych dla dzieci, znajdziecie na stronie internetowej Konstancińskiego Domu Kultury: www.kdk-info.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński KONSTANCIN