Informacje10 lipca 2019, 17:00,

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 lipca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach Bajkowego Zakątka wystąpi Teatr MAŁE MI ze spektaklem: „Fintikluszki folkowe okruszki”. Wstęp wolny. Miejsce: Zakątek Kultury przy ul. Kościuszki (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura). 

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno

FINTIKLUSZKI w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu DROBIAZGI. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni porywająco zaaranżowanych przez Karolinę Cichą. Zapraszamy do krainy Dawno Dawno Temu!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 lipca 2019, 06:00,

Stacja wody pitnej już działa!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

By ugasić pragnienie mieszkańców Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie sp. z o.o. uruchomiło specjalny zdrój uliczny. Stacja wody pitnej wyposażona jest w specjalny nalewak do bidonów oraz poidełko dla zwierząt. Misa boczna urządzenia spełnia wymagania dla osób niepełnosprawnych oraz dzieci. To stały dostęp do wody pitnej, która pochodzi z ujęcia SUW na ulicy Żeromskiego. Poidełko zamontowane jest przy ulicy Zgody w Piasecznie w pobliżu parkingu miejskiego. Zdrój wody pitnej jest pierwszym takim urządzeniem zamontowanym na terenie Gminy Piaseczno przez Spółkę. Zapraszamy. 

Stacja wody pitnej już działa!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie